1

Wczoraj, w cyklu “Dobre bo polskie”, Wojciech Łęczycki omówił produkcje studia Artifex Mundi, zachęcając przy tym bo bezpośredniego zapoznania się z nimi. Nadarza się ku temu dobra okazja, bowiem w Google Play aktualnie przeceniono Enigmatis 2, a w sklepie Windows Phone – W Trybach Tajemnic (Clockwork Tales).

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Po krótkiej przerwie mobilne Humble Bundle kusi nowymi atrakcjami. Nie czekając do końca promocji, za dowolnie niską kwotę można nabyć 4 produkcje studia Tin Man Games: Judge Dredd: Countdown Sec 106 (21,10 zł w Google Play), GA3: Slaves of Rema (27,07 zł), GA2: Siege of the Necromancer (26,27 zł) i GA 1: An Assassin in Orlandes (26,40 zł). Jeśli jednak jesteśmy skłonni wyrazić uznanie deweloperom jakimś solidniejszym datkiem, warto na razie się wstrzymać – zestaw dodatkowych gier (obecnie 6) powinien się powiększyć. Za tydzień będzie jeszcze dość czasu aby przyjrzeć mu się dokładniej.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Artifex Mundi – przegląd gier

Wcześniejszy wpis

Archos 80 Helium 4G z nutką chaosu

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle