Przegląd tygodnia 22.03-29.03

Z przyczyn technicznych przegląd tygodnia zaliczył lekki poślizg, za co z góry przepraszam. W tym tygodniu mamy co prawda lekki nieurodzaj, ale bez obaw – lektury i tak starczy na dłuższą chwilę, więc bez zbędnego przedłużania zapraszam do głównej części artykułu 🙂

O aferze związanej z przegrzewaniem się Snapdragona 810 słyszał już zapewne każdy. Marek postanowił się bliżej przyjrzeć tej sprawie, a zebrane fakty opisał w tym newsie. W kolejnych wpisach Adriana o Xposed dowiemy się w tym tygodniu jak naprawić androidowy media scanner i skutecznie pozbyć się niepotrzebnych aplikacji z autostartu. W dziale recenzji spotkamy się z dwoma b-brandowymi dual simami – Allview P6 Energy opisanym przez Sławomira oraz Allview V1 Viper L, którego mimo słabego hardware, w obronę wziął Jan. Najciekawsza jest bez wątpienia recenzja Overmax Soundbox 2.1 autorstwa Marka, bowiem rzadko mamy do czynienia z takim sprzętem. Dział recenzji zamyka Bridge Constructor Playground, ciekawa propozycja dla fanów gier logicznych spod znaku budowy mostów. W [KONTRZE] niecodziennie, bo aż trzy osoby dyskutują nad Galaxy Edge – Bartosz twierdzący, że smartfon hitem nie jest, Marek go komplementujący i Wojciech, który jako tester sprzętu, pisze o tym jak jest naprawdę. Dalej już tradycyjnie – w 'Dobre bo polskie’ mamy do czynienia z sylwetką Ten Square Games. Artur w Kąciku mobilnego gracza przedstawia kolejne nowości dla fanów gier, którym z kolei atrakcyjne ceny produkcji prezentuje Marek w ’Mobilnych okazjach’.

Jako, że najlepsze zostawiłem Wam na koniec – w tym tygodniu Artur nie tylko pisze o grach… ale i przedstawia Wam własną produkcję 🙂 W tym wpisie możecie zapoznać się z dziełem naszego zdolnego redaktora. Zresztą nie musicie wierzyć na słowo – zapraszam do zapoznania się z Rotate osobiście.

 

More Stories
Reckless Racing 2 w ten weekend tylko za 3,11 zł