Mobilne okazje 27.03.2015

Wśród przecen w App Store i Google Play znajdziemy między innymi kilka popularnych i uznanych gier. Niezbyt szeroką gamę promocji w drugim z wymienionych sklepów uzupełnia kończąca się za kilka dni oferta Humble Bundle, a szczególnie kuszący wydaje się podstawowy pakiet 4 gier, dostępny prawie za darmo.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Humble Bundle oferuje tym razem zestaw 10 gier, które uruchomimy zarówno na urządzeniach z Androidem jak i na platformie Steam. Cztery z nich dostępne są za dowolnie niską kwotę, przy czym w pakiecie znajdziemy dwie świeże pozycje, niedostępne jeszcze w Google Play (Tetrobot and Co.  i Titan Attacks!) oraz dwie starsze produkcje: The Inner World i VVVVVV, które w oficjalnym sklepie kosztują łącznie nieco ponad 27 zł. Korzyść wydaje się więc dość oczywista. Po głębszym sięgnięciu do portfela (w tej chwili ponad 5 dolarów) zaopatrujemy się w debiutancki  Costume Quest oraz w Ironclad Tactics (w GP za darmo ale z mikropłatnościami – tutaj ich brak), Eufloria HD (15 zł w GP), Solar Flux HD (6,21 zł) i Toast Time (16 zł). Jak widać, nadal można sporo zaoszczędzić. Wyłożenie całych 10 dolarów w celu dodatkowego nabycia Shadowrun Returns nie ma większego sensu, bowiem gra ta w Google Play jest warta nieco ponad 10 zł.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

More Stories
google maps
Mapy Google Maps z oznaczeniem sygnalizacji świetlnej