Kącik mobilnego gracza

Dzisiejszą część naszego cyklu poświecimy kilku nowym premierom i zapowiedziom produkcji. Zapraszam Was do uważnej lektury.

Premiera League of Angels: Fire Raiders

unnamed

League of Angels: Fire Riders jest spin-offową odsłoną popularnej gry firmy GTArcade. W przeciwieństwie do pierwowzoru, tym razem mamy do czynienia z miksem MMORPG, strategii i karcianki. Akcja gry przenosi nas do uniwersum fantasy, w którym ludzcy wojownicy i władający magią aniołowie łączą swe siły w rywalizacji ze złem. Do dyspozycji mamy mamy ponad 100 postaci, którzy reprezentują 3 klasy: wojownika, maga lub łucznika. Zabawa polega na uczestnictwie w kolejnych pojedynkach, w których kluczem do zwycięstwa jest zarówno dobór członków drużyny, jak i odpowiednia taktyka. Do wyboru mamy wykonywanie questów w trybie PvE, rywalizację w trybie PvP, czy udział w różnych mini-grach. W odróżnieniu od „pierwowzoru”, który został wykonany w bardziej poważnym stylu, ta część wykonana jest bardziej kreskówkowo. Gra dostępna jest na platformy iOS i Android.

Gry Nintendo trafią na smartfony i tablety

mk71

Wygląda na to, że Nintendo zmienia trochę swoją strategię. Przy współpracy ze studiem DeNA, gry nie będą przeniesione z mobilnych konsol – będą to zupełnie nowe gry, stworzone specjalnie pod kątem smartfonów i tabletów. Oczywiście nowe produkcje będą oparte na znanych i lubianych markach japońskiego giganta. W zapowiedzi zaznaczono, że, przynajmniej na razie, nie ma planów portowania istniejących już produkcji. Co więcej jesienią tego roku ma wystartować sieciowa usługa Nintendo, która ma połączyć użytkowników przenośnych konsol, użytkowników smartfonów i tabletów oraz pecetowców. Więcej poznamy zapewne w najbliższym czasie.

Teraz jak co tydzień czas na zdradę kolejnego rąbka tajemnicy dotyczącej mojej produkcji. Chciałbym poinformować, że jeśli nic mi nie przeszkodzi, to moja produkcja trafi do Sklepu Play już w najbliższym tygodniu. Oczywiście o premierze poinformuję was na naszym portalu.

W minionym tygodniu nie poznaliśmy za wielu nowych gier oraz ich zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że następny tydzień zaoowocuje w nowe produkcje,  choć na razie nie mam żadnych informacji na ten temat.

More Stories
wear os
Wear OS w końcu przyśpieszy?