ZTE Blade S6 za mniej niż 1000 zł w specjalnej promocji!

Przez ostatnie kilka lat na łamach MobileWorld24.pl mogliście przeczytać o kilku ciekawych partnerstwach z różnymi markami, jednak do tej pory nie mieliśmy okazji współpracować ze sklepem internetowym, a do tego zagranicznym. Właśnie dziś rozpoczynamy współpracę z gearbest.com, który to oferuje ciekawą elektronikę w niskiej cenie. Sklep jest owszem zagraniczny, ale oferuje duże bezpieczeństwo zakupu i szybką dostawę. Jak to możliwe? Już wyjaśniam.

Początek współpracy musiał być z odpowiednim przytupem, więc razem z Gearbest.com przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę na najnowszy model ZTE Blade S6, którego możecie zakupić już za niecałe 1000 zł (oferty na allegro oraz mniejszych sklepach internetowych oscylują w granicach 1200-1300 zł), gdzie w takim razie jest haczyk? Po prostu go nie ma, telefon jest wysyłany do Was kurierem z kilku krajów europejskich ( między innymi Niemiec czy Francji), dlatego też na paczkę nie musimy czekać zbyt długo (maksymalnie kilka dni roboczych), a do tego że są to kraje Unii Europejskiej nie płacimy cła, ani dodatkowych podatków, a sama przesyłka jest również darmowa. Z naszym kodem obniżycie kwotę telefonu z 225 euro do 193 euro (co daje kwotę 797,09 zł przy dzisiejszym kursie euro i należy doliczyć nasz polski 23% vat czyli 183,33 zł co sumarycznie daję kwotę 980,42 zł). Przy zamówieniu wystarczy, że podacie kod ZTES6. Jeśli tylko takie specjalne oferty przypadną Wam do gustu, wówczas będziemy mieć dla Was co tydzień nową ciekawą promocję. Ofertę znajdziecie pod tym linkiem.

Kilka słów o samym telefonie

ZTE tym razem mocno się postarał przygotowując bardzo ciekawy model. Sercem ZTE Blade S6 jest nowiutki ośmiordzeniowy układ Qualcomma Snapdragon 615, który jest procesorem 64 bitowym, do tego dochodzi 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Telefon został wyposażony w ekran o przekątnej 5 cali, który pracuje z maksymalną rozdzielczością HD czyli 1280×720 pikseli, baterię o pojemności 2400 mAh, dwa obiektywy aparatu 5 oraz 13 Mpx, które są obiektywami stworzonymi przez Sony. To wszystko zamknięte w smukłej obudowie o grubości jedynie 7,7 mm. Całość działa pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem Lollipop. Za niecałe 1000 zł otrzymujemy mocną specyfikację, trudno w tym momencie znaleźć podobne rozwiązanie w takiej cenie na polskim rynku.