Mobilne okazje 06.03.2015

Trzecia rocznica powstania Google Play (wcześniej Android Market) stała się pretekstem do zaproponowania użytkownikom ponad 30 promocji. Wiele z nich dotyczy jednak literatury i muzyki. Wśród aplikacji znajdziemy trzy płatne, które teraz możemy teraz nabyć za równowartość symbolicznych 10 centów. Oprócz tego w dwóch innych, darmowych, obniżono znacznie ceny wewnętrznych zakupów. No cóż, urodzinowe atrakcje trudno uznać za spektakularne, ale dobre i to.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Gra Racing Rivals z zasady jest „darmowa”, jej twórcy każą zaś sobie płacić za wyższej klasy samochody i elementy ich wyposażenia. Z okazji trzecich urodzin sklepu przeceniono BMW M3 GT2 z 575 na 85 klejnotów (gems – wewnętrzna waluta aplikacji). Do końca promocji zostało bardzo niewiele czasu, więc trudno liczyć na zdobycie wystarczającej ilości świecidełek dzięki zwycięstwom w wyścigach darmowymi bolidami. Klejnoty można jednak kupić (np. 80 gems = 7,99 zł) lub uzyskać w zamian za oglądanie filmów reklamowych bądź zainstalowanie wybranych aplikacji z proponowanej listy – w tym wypadku wymagane 85 klejnotów można zdobyć stosunkowo łatwo.

Z kolei darmowa w podstawowej wersji lista zadań Wunderlist: To-Do List & Tasks udostępnia dzięki wewnętrznym płatnościom szereg dodatkowych funkcji. Standardowo jest raczej drogo: $49,99 na rok lub $4,99 na miesiąc. Dzięki rocznicowej promocji oba pakiety można nabyć dziesięciokrotnie taniej.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

More Stories
Xiaomi Mi 9 SE oficjalnie w Polsce