Cherrypick Games przegląd produkcji

Nasz cykl Dobre bo polskie zaczęliśmy od stosunkowo młodych, świeżych na rynku platform mobilnych twórców, kolejną taką firmą jest Cherrypick Games. Co prawda samo studio istnieje nieco dłużej, niż kilka miesięcy, ale do tej pory wydawali gry z myślą o przeglądarkach internetowych, a nie mobile. Jednak w ubiegłym roku nastał debiut – Rollimals, a także z końcówką stycznia Touchdown Hero.

Wydane produkcje

Rollimals HD

To gra przygotowana z myślą o najmłodszych. Głównymi bohaterami produkcji są zwierzątka, które zostały przemienione w toczące się kule. Naszym zadaniem jest dotarcie (tak właściwie dotoczenie) do końca planszy. Wraz ze zwierzętami odwiedzimy różne regiony świata, począwszy od Afryki – sawanny poprzez mroźne regiony północy, skończywszy na bambusowym lesie. Całość została okraszona miłą dla oka kolorową grafiką. Grę możecie znaleźć w sklepie Google Play pod tym linkiem. Warto przetestować, bym bardziej, że jest to produkcja darmowa, a pełną recenzję Rollimals HD znajdziecie pod tym linkiem.

Touchdown Hero

Gra została wydana z końcówką stycznia bieżącego roku i niemal z marszu zdobyła ogromną popularność wśród użytkowników urządzeń sygnowanych logiem nadgryzionego jabłuszka. Kierujemy graczem futbolu amerykańskiego i naszym zadaniem jest zdobycie jak największej liczby przyłożeń, a przy okazji musimy unikać oponentów z drugiego zespołu. Touchdown Hero to bardzo prosta gra, która wciąga na dłuższy czas. Znajdziecie ją zarówno w Google Play jak Apple App Store zupełnie za darmo, a pełną recenzję tej produkcji znajduje się pod tym linkiem.

Gry w planach

My Hospital

W założeniach ma to być prosta gra ekonomiczna, w której to zarządzamy szpitalem. Całość okraszona zostanie miłą dla oka kreskówkową grafiką. Jak na razie o samej produkcji nie wiemy nic więcej, ale na platformach mobilnych zadebiutuje jeszcze w tym roku.