1

LG wystartował z nowościami jako jeden z pierwszych na targach MWC 2015. W tym artykule na bieżąco serwować wam wszystkie nowości od LG z dnia dzisiejszego.

LG Watch Urbane

LG pokazał oczekiwany smartwatch o ładnym wyglądzie i dobrym wykonaniu. Zegarek posiada dotykowy , okrągły ekran P-OLED. Względem poprzednika G Watch R zaszło wiele zmian. Nowy produkt jest teraz cieńszy, oraz posiada odmieniony wygląd. Smartwatch posiada metalową obudowę, posiada posrebrzane lub pozłacane wykończenia oraz dostarczony jest wraz z paskiem wykonanym ze skóry. Zegarek posiada barometr oraz pulsometr, a wszystko to pracuje oczywiście pod kontrolą systemu od Google – Android Wear. Muszę przyznać, że jest to pierwszy smartwatch, który nie wygląda jak zabawka. Ciekawostką jest, że będzie dostępna wersja z modemem LTE oraz płatnościami NFC – chyba LG nie planuje z niego dzwonić?. Niestety na wersja będzie bazowała już na systemie WebOS. 🙂

gsmarena_002 P3011444-LG-URBANE-URBANE-LT-820x420

 

Kilka “średniaków”

LG pokazał niespodziewanie kilka smartfonów ze średniej półki cenowej: LG Magna, Spirit, LG Leon i LG Joy. Dwa pierwsze posiadają lekko zakrzywione ekrany (bardzo ciekawe jak na średniaka). Wyglądają całkiem przystępnie. Magna posiada 5-calowy ekran i  5-Mpix kamerkę z przodu, natomiast Spirit jest nieco mniejszy – 4,7 cala. Oba posiadają łączność LTE.

LG Leon i Joy mają już płaskie ekrany kolejno 4,5 i 4 cale. Tak samo jak modele powyżej te posiadają 4-rdzeniowy procesor (nie wiemy jaki) oraz łączność LTE.

LG

Mobile World Congress 2015 Barcelona – lista spodziewanych nowości

Wcześniejszy wpis

Nowości Acera na MWC

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy