Podsumowanie ankiety „Czy masz tablet?”

Przez ostatnie kilka miesięcy zbieraliśmy odpowiedzi w ankiecie zatytułowanej „Czy masz tablet?”. Sumarycznie zebraliśmy pokaźną liczbę głosów, bowiem blisko 850, co jest aktualnym rekordem jeśli chodzi o ankiety na MobileWorld24.pl. Jak kreowały się Wasze odpowiedzi?

wyniki ankiety czy masz tablet

Największą popularnością cieszyła się odpowiedź „Tak jestem z niego zadowolony” ponad jedna trzecia wszystkich głosujących posiada tablet i jest z niego zadowolona. Co dobrze świadczy o aktualnej pozycji tabletów na rynku, Polacy coraz częściej kupują rozważnie nowy sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Oczywiście pomagają w tym sami producenci sprzętu mobilnego, którzy oferują ogromną gamę urządzeń. Drugą odpowiedzią, która cieszyła największą powodzeniem, była przeciwieństwem wcześniejszej – 251 osób w ogóle nie potrzebuje tabletu, wystarczają im urządzenia, które do tej pory mają w posiadaniu. 15% ankietowanych z kolei ma tablet, ale nie jest z niego zadowolona, a kolejne 95 osób planuje zakupić takie urządzenie w niedalekiej przyszłości. Wyniki ankiety świadczą o jednym, że tablety mimo wszystko przyjęły się na naszym rodzimym rynku i cieszą się sporym powodzeniem wśród użytkowników. Jak długo taka tendencja się utrzyma, cóż czas pokaże.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do głosowania w kolejnej naszej ankiecie, która właśnie wystartowała na naszej stronie. Tym razem pytamy Was o to z jakich funkcji smartfona najczęściej korzystacie.

More Stories
Poznaliśmy pełną specyfikację oraz polską cenę Xiaomi Mi A2