0

Wśród prezentowanych poniżej promocji trudno mi wskazać bezdyskusyjny hit. Zamiast tego pozwolę sobie zwrócić uwagę na intrygującą aplikację edukacyjną Splashtop Whiteboard, dostępną na platformy iOS i Android. Ponoć to obsypana nagrodami niezrównana pomoc dydaktyczna, zamieniająca tablet w interaktywną tablicę współdzieloną przez uczniów i nauczyciela. Zastanawia kontrast pomiędzy entuzjastycznymi, z reguły anonimowymi opiniami, a żenująco niską ilością pobrań. Najbardziej niezwykła jest jednak cena. Pół roku temu wywindowana na $35 obecnie zjechała do $10.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Oferta mobilnego Humble Bundle kończy się za trzy dni i nabrała już ostatecznego kształtu. Przypomnę że obejmuje ona produkcje Cartoon Networks, co dość jednoznacznie definiuje ich grupę docelową. Większość gier można znaleźć w Google Play, a ich ceny, poza dwoma wyraźnie tańszymi wyjątkami, oscylują wokół 3 dolarów. Tak więc nie zagłębiając się nawet w drobiazgowe obliczenia nietrudno stwierdzić, że po raz kolejny zakupy w Humble Bundle mogą przynieść znaczne oszczędności. Do wyboru mamy jeden z trzech wariantów: 4 gry za bezcen, 11 gier za około 6,3 dolara lub 14 gier za 8 dolarów.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Windows 10 TP dostępny dla niektórych Lumii

Wcześniejszy wpis

Jak oszczędzać baterię w smartfonie? – 5 porad

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle