Mobilne okazje 5.12.2014

Po szaleństwach „czarnego piątku” w sklepach z aplikacjami zapanowało wyraźne uspokojenie. Wśród niezbyt licznych promocji w App Store znalazła się gratka dla muzyków – cztery zaawansowane programy o profesjonalnym profilu. Wciąż aktualna pozostaje przecena na piąty z nich, Nave, przedstawiona tydzień temu. Za parę dni kończy się oferta w mobilnym Humble Bundle. Nic już się w niej nie zmieni, nie ma więc powodu by zainteresowani zwlekali z zakupem 13 interesujących gier za niecałe 27 zł. Gra Plants vs. Zombies w Sklepie Windows Phone była już przeceniana kilkakrotnie, tym razem jest wyjątkowo tanio.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Promocja w mobilnym Humble Bundle osiągnęła już stan dojrzały, a do jej zakończenia pozostały 3 dni. Tym razem mamy do wyboru trzy opcje cenowe. Za dowolnie niską kwotę wchodzimy w posiadanie czterech gier: Space Chicks, 2-bit Cowboy (obie premierowe, jeszcze niedostępne w Google Play), Neon Shadow i Ravensword: Shadowlands (łączna wartość w GP – 25 zł). Jeśli gotowi jesteśmy wysupłać stosunkowo wysoką kwotę progową (prawie 25 zł w przeliczeniu), wzbogacamy się o kolejne 7 tytułów studia Crescent Moon Games, wartych przynajmniej 80 zł (z uwzględnieniem podstawowej paczki). Przynajmniej, ponieważ w zestawie występuje pełna wersja gry Blocky Roads, zaś w GP mamy jedynie darmowe demo z mikropłatnościami. Po dorzuceniu paru groszy, tak by osiągnąć równowartość 8 dolarów, nabywamy dodatkowo dwie gry znajdujące się obecnie w fazie alfa i niedostępne w żadnym sklepie z aplikacjami, z gwarancją otrzymania ostatecznych wersji w przyszłości.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

More Stories
Zalando – recenzja aplikacji mobilnej