0

Po Walentynkach i Halloween, “Czarny piątek” staje się w Polsce kolejną zaimportowaną zza oceanu tradycją. Krajowe sklepy na razie podchodzą do nowej mody dość ostrożnie i aplikują przeceny w raczej skromnym wymiarze, natomiast w dostępnych dla nas bez ograniczeń globalnych butikach z mobilnymi aplikacjami panuje szalone rozpasanie. No, może poza Sklepem Windows Phone, gdzie ten ugruntowany amerykański zwyczaj najwyraźniej został zignorowany przez deweloperów 🙁

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Po sporej przerwie pojawiła się nowa paczka gier w mobilnym Humble Bundle. Już na starcie mamy dość bogatą kolekcję 10 tytułów, a zgodnie z zapowiedzią pojawią się kolejne. O atrakcyjności zestawu pośrednio świadczy relatywnie wysoka kwota progowa (ponad 7 dolarów), uprawniająca do nabycia kompletu, a będąca uśrednieniem dotychczas złożonych ofert. Jako że do końca promocji pozostało jeszcze 10 dni, przyjrzymy się jej bliżej za tydzień, kiedy najprawdopodobniej rozkwitnie w pełni.

Sklep Windows Phone

 Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych i obfitych łowów!

Ranking smartfonów i tabletów – październik 201

Wcześniejszy wpis

Weekendowy przegląd gier i aplikacji [28.11]

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy