Zmobilizowane nowinki 24.11.2014

1. Nadchodzący tani tablet od Xiaomi będzie miał obsługę LTE. Co najważniejsze, nie tylko w chińskim standardzie TD-LTE, ale także LTE FDD, obecnym niemal na całym świecie. To sprawia, że ten atrakcyjnie wyceniony produkt może być interesujący również na naszym kontynencie. Dla przypomnienia, urządzenie będzie prawdopodobnie wycenione na około 80 dolarów, a na pokładzie znajdziemy Snapdragona 410 z gigabajtem RAM. Pomimo relatywnie dużego ekranu 9,2 (o rozdzielczości 1280×720), tablet pozwoli także na rozmowy telefoniczne. Data premiery pozostaje niestety nieznana.

2. OnePlus One zapowiada nowe urządzenie. No cóż, jeszcze pierwszy model tej firmy nie jest do końca połatany i ogólnodostępny, a już otrzymaliśmy teaser nowego urządzenie od OnePlus. Po przetłumaczeniu hasła pod obrazkiem otrzymamy mniej więcej: „Teoria ewolucji odnosi się do wszystkich rzeczy we Wszechświecie, także urządzeń technologicznych, trzymajcie więc rękę na pulsie!”. Niektórzy już wzięli to za pewną zapowiedź OnePlus Two, ale przy panującej modzie na robienie phabletowych czy tabletowych wersji flagowców, może lepiej wstrzymćc się ze świętowaniem do oficjalnej zapowiedzi?

 3. DLC do Monument Valley dostępne w Sklepie Play. Nawet ja muszę przyznać, że Monument Valley jest jedną z najbardziej interesujących produkcji dostępnych na smartfony i tablety. Jeśli więc spodobała wam się ta produkcja, kosztujące około 6 złotych DLC możecie już kupić wewnątrz gry. jeśli nie jesteście przekonani – oto gameplay na zachętę.

 4. Nowy Humble Mobile Bundle. Tym razem możemy kupić nawet 10 (nie wliczając jeszcze nieodkrytych) gier od Crescent Moon Games. Już od jednego centa otrzymamy RPG Ravensword:Shadowlands, FPSa Neon Shadow oraz dwie premierowe produkcje – Space Chicks oraz 2-Bit Cowboy. Jeśli zapłacimy powyżej średniej (obecnie 6,59$) otrzymamy dodatkowo Topia World Builder, Shadow Blade, Mines of Mars oraz premium do gry Blocky Roads, a także niedodane jeszcze produkcje dodatkowe. Powyżej 8 dolarów do puli dojdą premierowe wersje alfa gier The Deer God i Exiles:Far Colony – oczywiście zakup nie obejmuje jedynie wersji alfa, wraz z chwilą premiery otrzymamy pełne wersje tych produkcji. Jeśli więc interesuje was taki zestaw w atrakcyjnej cenie, udajcie się pod ten adres.

More Stories
Samsung Galaxy Note 2 – oficjalna specyfikacja