0

1. Moto X (2014) – aktualizacja do Android 5.0 Lollipop. W ciągu ostatnich dwóch lat Motorola regularnie aktualizuje oprogramowanie swoich smartfonów. Obecnie więc najważniejszym priorytetem dla Motoroli jest wydać na wszystkie swoje aktualnie dostępne  smartfony  najnowszą wersję Androida. Motorola prawdopodobnie będzie też  pierwszą firmą (po Nexusach), która wyda najnowszego Androida, bo właśnie na Moto X (2014) została wydana beta Androida 5.0 Lollipop  jako aktualizacja. To nie jest oczywiście finalna wersja ROM-u, ale żadnych poważnych błędów podczas testów użytkownicy nie stwierdzili. Czekamy więc na finalną wersję oprogramowania na Moto X i na inne smartfony od Motoroli.

2. Samsung Galaxy S4 zostanie zaktualizowany do Androida 5.0. Wyciekły najnowsze informacje potwierdzające to o czym było wiadome od momentu prezentacji Androida 5.0, że Galaxy S4 otrzyma Lollipop’a. Serwis SamMobile właśnie dostał w swoje ręce kompilacje Androida 5.0 dla Galaxy S4. Jest to oczywiście bardzo wczesna wersja i posiada liczne błedy, ale cieszy fakt, że Samsung pamięta o aktualizacji nie tylko swoich obecnych flagowców, ale i ubiegłorocznego również. Prawdopodobna data oficjalnej premiery na S4 Androida 5.0 to marzec 2015 r.

3. Microsoft Lumia 535. Lumia 535 ma być pierwszym smartfonem, który nie będzie posiadać logo Nokia. Smartfon ma być wyposażony w ekran 5 “QHD (540 x 960 pikseli) i 1,2 GHz czterordzeniowy procesor Snapdragon 200. Pamięć wewnętrzna urządzenia to prawdopodobnie 8GB, oraz 1 GB pamięci RAM. Lumia 535 będzie ponadto mieć wbudowany aparat 5 megapikseli i będzie zasilana przez akumulator o pojęmności 1.900 mAh. Smartfon będzie dostępny w kolorach czarnym, białym, szarym, niebieskim, pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Premiera zapowiadana jest na 11 listopada 2014 r.

Okiem redakcji: nasze smartfony

Wcześniejszy wpis

Modyfikacja softu, a sprawy gwarancyjne u najpopularniejszych producentów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy