0

1. Galaxy S5 Aktive wkrótce w Europie. Nie wiemy kiedy ma być dokładna premiera tego smartfona, ale wiemy do jakich krajów on trafi. Galaxy S5 Aktive pojawi się w Austrii, Holandii, Luksemburgu, Bułgarii, Francji, Szwajcarii, Polsce, Słowenii, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich i bałtyckich. S5 Active IP67 posiada  certyfikacji MIL-STD-810G, który gwarantuje wytrzymałość na kurz, wilgoć, deszcz, wibracje, promieniowanie słoneczne oraz szok termiczny.

2. Samsung Galaxy Note 4 osiągnął 4,5 mln sprzedaży w ciągu miesiąca. Według najnowszych danych Samsung Galaxy Note 4 trafił do  4,5 mln użytkowników  na całym świecie około miesiąc po uruchomieniu sprzedaży (rozpoczęła się ona  26 września). To jest trochę  mniej niż Note 3 ( ok. 5 mln sztuk), ale Galaxy Note 3 był oferowany od początku na większej ilości rynków.

3. Amazon opublikował swoje wyniki za Q3 na ten rok . Firma Amazon osiągnęła 20580000000 dolarów wpływów, jest to 20% – owy wzrost w porównaniu do zeszłorocznego wyniku w Q3 , kiedy zysk firmy wyniósł  17,09 miliardów dolarów.

4. Nowe smartfony pojawiły się w sieci Play. Operator komórkowy Play poinformował dziś na swoim blogu  o wprowadzeniu do swojej oferty nowych smartfonów:  Lumia 735, Galaxy Note 4 i BlackBerry Z3. Po szczegóły oferty zapraszamy tutaj: Play oferta

 

Okiem redakcji: tablety z Androidem vs hybrydy z Windows 8

Wcześniejszy wpis

Kiedy gry są za darmo? Czy mikropłatności zapobiegają piractwu?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy