0

1. Najnowsze smartfony Lumia są już dostępne w Polsce. Najnowsze smartfony Nokia Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830, które miały światową premierę na początku września, wchodzą na polski rynek. Wszystkie modele pracują pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 z aktualizacją Denim. Smartfony wyróżniają się mocnymi parametrami fotograficznymi w swojej kategorii cenowej. W czwartym kwartale zostanie zaktualizowana Lumia Camera w modelach Lumia 830, 930 oraz 1520.

Lumia_830

2. ARCHOS VR – wirtualna rzeczywistość w mobilnej formie. Firma ARCHOS, pionier na rynku urządzeń z systemem Android, wprowadza do oferty okulary ARCHOS VR Glasses, aby umożliwić użytkownikom smartfonów przeniesienie się do świata wirtualnej rzeczywistości. ARCHOS VR Glasses kompatybilne są ze wszystkimi smartfonami z systemem operacyjnym Android, Windows Phone i iOS z wyświetlaczem o przekątnej do 6 cali. Okulary wirtualnej rzeczywistości umożliwią użytkownikom:

  • Przeniesienie się do świata wirtualnej rozrywki, który stanie się jeszcze łatwiej dostępny dzięki premierowemu bezprzewodowemu kontrolerowi do gier marki ARCHOS
  • Oglądanie wideo 3D
  • Realistyczne doznania np. latania
  • Wrażenie przenoszenia się w oglądane na smartfonie miejsca

ARCHOS VR Glasses obsługują wszystkie aplikacje wykorzystujące technologię Virtual Reality, a uaktualniony odtwarzacz ARCHOS Video Player pozwala na oglądanie wideo w stereoskopowym trybie 3D. Okulary dostępne będą na rynku od listopada w sugerowanej cenie detalicznej 119 zł.

2014-10-16-image-26

Sony SmartWatch 3 zawitał do sklepu Google Play. Sony SmartWatch 3 po cichu trafia do sklepu Google Play. SmartWatch  japońskiego producenta trafi do sprzedaży wkrótce i będzie kosztować 249,99 dolarów. Dokładna data wprowadzenia SmartWatch’a  jest jeszcze nie znana.

sony-smartwatch-3

Przestań piracić, zacznij zarabiać!

Wcześniejszy wpis

Wywiad z Wojciechem Woziwodzkim z Tequila Mobile

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy