0

LG G2 to bardzo dobry telefon dostępny za niewygórowaną cenę. Dziś pokaże Wam jak uzyskać uprawnienia administratora w takim urządzeniu. Nasze urządzenie musi być zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania 4.4.2.

[alert type=alert-red ]Nie jestem odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenie urządzeń podczas wykonywania poniższych instrukcji. Gdy posiadamy ROOT nasza gwarancja na urządzenie jest nieważna[/alert]

Teraz o tym czym ten ROOT jest

Wiemy, że Android oparty jest na Linuksie. W linuksie konto Root jest kontem nadrzędnym, mającym dostęp do wszystkich innych kont. Programiści w Google wykorzystali konta w inny sposób: każda aplikacja otrzymuje jedno konto, ma do dyspozycji miejsce na dane, a jako jedno konto, nie ma dostępu do innych kont ani do wnętrza systemu. Chyba że aplikacja ta zostanie adminem. Wyobraźmy sobie, jakie root mógłby przynieść szkody, jeżeli jego uprawnienia dostanie wirus. Właśnie. Dlatego powstał SuperSU. Jest to aplikacja, która zarządza przyznawaniu roota innym aplikacjom. Jeżeli któryś z programów chce dostać wyższe uprawnienia, SuperSU pyta Cię, czy przyznać je tej aplikacji.

Przejdźmy więc do rzeczy:

1. Pobieramy dwa pliki:

Sterowniki USB: https://www.dropbox.com/s/jhhfidbjmfhogim/LGUnitedMobileDriver_S50MAN311AP22_ML_WHQL_Ver_3.11.3.exe

Paczka z ROOTem: https://www.dropbox.com/s/nw5hg191mm2yyka/ioroot25r1.zip

2. Instalujemy sterowniki oraz wypakowujemy archiwum zip

3. Podłączamy telefon kablem USB do komputera. Wybieramy tryb ładowania oraz włączamy tryb samolotowy.

0foto3

 

4. Wchodzimy w ustawienia następnie Informacje o telefonie, Informacje o oprogramowaniu. Klikamy 5 razy w przycisk numer kompilacji. Gdy zobaczymy dymek “Jesteś teraz programistą” możemy otworzyć opcje programistyczne w ustawieniach.

1

 

5. Teraz przechodzimy do katalogu w którym wypakowaliśmy paczkę z ROOTem i uruchamiamy plik root.bat. Naciskamy klawisz ENTER.

1

 

6. Telefon właśnie został zROOTowany.

W następnej części pokażę wam jak zainstalować oprogramowanie z interfejsem z obecnego flagowca – LG G3.

Acer Switch 10

Wcześniejszy wpis

Karty podarunkowe Google Play, czyli jak kupować gry, aplikacje nie mając karty kredytowej

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Poradniki