0

1.Manta nawiązuje współpracę z VANQUIS BANK.  Użytkownicy nowych produktów mobilnych marki Manta otrzymają już wkrótce możliwość łatwego i intuicyjnego skorzystania z dodatkowego wsparcia finansowego dzięki VANQUIS BANK. Odpowiednio skonfigurowana przeglądarka umożliwi natychmiastowy dostęp do oferty w postaci pożyczki i karty kredytowej. Dodatkowo klienci, którzy zakupią produkty Manta i skorzystają z atrakcyjnej oferty Banku poprzez preinstalowaną aplikację, otrzymają aż 100 zł w prezencie od VANQUIS BANK. Oznacza to, że osoby, które dokonają zakupu np. tabletu Manta z 3G w cenie 399zł (z nowej jesiennej linii), w rzeczywistości, w przypadku otrzymania pożyczki lub karty kredytowej Vanquis Banku, zapłacą za niego tylko 299zł

2.Nowa hybryda od  ASUS’a. Transformer Book T200 to nowy przedstawiciel innowacyjnej i wielokrotnie nagradzanej rodziny Transformer Book. T200 to hybryda – czyli urządzenie przenośne 2 w 1, które łączy w sobie zalety pełnoprawnego notebooka z mobilnością tabletu. Nowy Transformer Book pracuje na systemie operacyjnym Windows 8.1. Sercem urządzenia jest wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail-T Z3775, który umożliwia korzystanie z wielu aplikacji i programów jednocześnie. Zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics oferuje także duże możliwości w zakresie odtwarzania multimediów – w tym płynną obsługę grafiki 3D.

3. Moto X debiutuje na wyspach. Brytyjski sprzedawca, firma Unlocked Mobiles ogłosiła, że ma telefon w magazynie, ale dostępność smartfonu jest ograniczona. Dostępna jest tylko 16GB wersja telefonu w kolorze czarnym, która obecnie sprzedawana jest za £ 395.

4. Nowa Nokia Lumia 830- wkrótce premiera! Smartfon trafi na półki sklepowe w tym tygodniu w sugerowanej cenie detalicznej 330 € bez podatków i dopłat. Telefon wyposażony jest w kamerę 10MP PureView z optyką Carl Zeiss, metalową ramkę i 5- cio calowy ekran ClearBlack, który ma rozdzielczość 720p. Ponadto smartfon wyposażony jest w chipset Snapdragon 400 (Quad-Core Cortex-A7 1.2GHz, Adreno 305 , 1 GB pamięci RAM). Lumia 830 ma 16 GB wbudowanej pamięci i slot na karty microSD.

5. LG prezentuje nowy smartfon. Firma LG zaprezentowała właśnie smartfon F60-  jest to średniej klasy słuchawka z obsługą LTE. Smartfon posiada  cztero-rdzeniowy procesor i działa na Androidzie 4.4.2 KitKat .Telefon jest wyposażony w 4,5 “ekran IPS z rozdzielczością WVGA (207ppi). Smartfon ma wbudowany chipset Snapdragon z procesorem 1.2GHz quad-core i 1 GB pamięci RAM. LG F60 wyposażony jest w  5MP kamerę główną i  kamerę 1.3MP przednią.

6. Projekt Ara – coraz bliżej. Jest  to bardzo ekscytujący temat, zarówno dla entuzjastów sprzętu komputerowego i oprogramowania. Modułowy smartfon  wygląda jak  z filmu Mission Impossible, ale Google jest zdeterminowane, aby je urzeczywistnić wkrótce. Paweł Eremenko z projektu zespołu Ara rzuca pewne światło na temat stanu projektu i teraz wiemy, że Ara będzie miał zmodyfikowaną wersję Androida L na pokładzie. To było dość łatwe do przewidzenia, że Google wybierze Androida jako system operacyjny dla Ara. Bardziej interesujące jest to, że użytkownicy będą w stanie zastąpić niektóre elementy urządzenia bez wyłączania telefonu ( czyli będą hot swap). Jedynymi wyjątkami są procesor i wyświetlacz, z oczywistych powodów. Nie wiadomo, czy RAM i pamięć będzie wymienna  również. Jedno słowo przychodzi do głowy, aby opisać to wszystko: szaleństwo. Jeśli to prawda, będzie to jeden z najbardziej rewolucyjnych sprzętów w historii technologii mobilnych.

Powinniśmy spodziewać się urządzenia ARA w pierwszym kwartale 2015 roku Pozostałe informacje pozostają jeszcze tajemnicą, ale najprawdopodobniej zostaną  odkryte podczas konferencji dev planowanej na grudzień.

 

Powiedz STOP mobilnemu piractwu i wygraj smartfon HTC

Wcześniejszy wpis

Manta Ebook04

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy