0

Jeśli jesteście zainteresowani nie tylko tym co na zewnątrz urządzenia, oraz chcecie się dowiedzieć co stanie się z iPhone’m 6 gdy wypadnie Wam z ręki zapraszam do przeczytania tego wpisu.

Jesteśmy już pewien czas po prezentacji tegorocznych modeli iPhone’ów. Pierwsze egzemplarze dotarły już do swoich nowych właścicieli, a Ci nie zapomnieli podzielić się swoimi wrażeniami z internautami.

Pierwsza osoba której udało się zakupić nowe iUrządzenie była tak podekscytowana, że wykonała przypadkowy drop test podczas transmisji na żywo. Skoda, że nie znamy dokładnych skutków tej sytuacji, lecz wyglądała ona tak:

[embedvideo id=”2_21lslk17c” website=”youtube”]

Na pomoc spieszą jednak jednak użytkownicy sieci i “profesjonalny”  test wytrzymałości także można zobaczyć.

[embedvideo id=”eGxlm82hWDM” website=”youtube”]

 

W własne egzemplarze zaopatrzyli się także spece z serwisu iFixit, a następnie rozebrali je na części pierwsze. Cały proces można obejrzeć tutaj dla iPhone 6 oraz tu, dla iPhone 6 Plus.

Oba urządzenia zostały ocenione na 7 punktów w 10-stopniowej skali łatwości samodzielnego naprawienia. Czyli w przypadku niezbyt poważnych uszkodzeń, lub gdy mamy pewność co dokładnie przestało działać, możemy za pomocą odpowiednich narzędzi w miarę pewnie samodzielnie przeprowadzić naprawę.

Zestawienie tabletów 10″ i większych

Wcześniejszy wpis

Czy warto co roku zmieniać smartfona na nowy?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy