0

Jesteśmy już pewien czas po premierze nowych iSprzętów, przyszedł więc czas na wprowadzenie ich do sprzedaży.

Do stacjonarnych sklepów w Australii, Francji, Hong Kongu, Japonii, Kanadzie, w Niemczech,  Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, trafią one 19 września, czyli już za 7 dni. Natomiast 26 września iPhone’y 6 we wszystkich konfiguracjach pojawią się w następującej grupie krajów: Belgia, Dania, Finlandia, Hiszpania, Irlandia, Luksemburg, Norwegia, Nowa Zelandia, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan oraz Turcja. Jak widać zabrakło w tej liście Polski. Możemy się zatem spodziewać, że oficjalnie nowe urządzenia będziemy mogli zamówić dopiero w późniejszych miesiącach roku.

Jeśli jednak mamy rodzinę za granicą, bądź sami planujemy wyjazd do krajów wspomnianych w pierwszej grupie możemy zarezerwować urządzenie dla siebie. Ruszyła właśnie przedsprzedaż w krajach, gdzie iPhone 6 ma być dostępny 19 września. Zainteresowanie jest jednak tak duże, że przy niektórych wariantach urządzeń czas oczekiwania wynosi nawet kilka tygodni.

Zrzut ekranu 2014-09-12 o 11.49.25

Możemy mieć nadzieję, że gdy urządzenie to trafi do naszych dystrybutorów zainteresowanie nieco spadnie i wszystkie wersje będą dostępne od ręki.

Źródło: http://9to5mac.com

Mobilne okazje 12.09.2014

Wcześniejszy wpis

Echa konferencji Apple pobrzmiewają w internecie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy