Mobilne okazje 12.09.2014

W App Store nie znajdziemy zbyt wiele nowych atrakcji, ale lwia część promocji opisywanych przed tygodniem, a nawet dwoma, jest nadal aktualna. Z bardzo podobną sytuacją mamy do czynienia w Google Play, gdzie oprócz tego możemy zaobserwować niezwykle rzadką osobliwość – zredukowaną do zera cenę gry, która standardowo jest płatna. Mowa o Assassin’s Creed Pirates. Nie zapominajmy jednak o mikropłatnościach w aplikacji. W Humble Bundle pojawiła się kolejna paczka gier na Androida. W Sklepie Windows Phone między innymi następna w kolejce przecena gry spod znaku XBOX LIVE – Plants vs. Zombies.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Za darmo:
Przeceny:

W mobilnym Humble Bundle na razie dostępnych jest 6 gier, a ma pojawić się ich więcej (akcja kończy się dopiero za niespełna dwa tygodnie). Tradycyjnie trzy pierwsze pozycje można nabyć za dowolnie niską kwotę. W Gooogle Play The Tiny Bang Story warta jest 9 zł, Heroes of Loot – 8,44 zł, a darmowa Color Zen ma wbudowane mikropłatności. Ta ostatnia w Humble Bundle pojawia się w wersji “Premium”, trudno jednak dociec na czym polega jej wyższość. Być może zniesiono opłaty za gadżety – takie rozwiązania pojawiały się już wcześniej.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

More Stories
“Flow Through Space”: nowa funkcja w nadchodzącym SwiftKey Flow