Mobilne okazje 29.08.2014

W tym tygodniu w App Store sporo różnorodnych gier, także darmowych. Fani astronomii powinni docenić promocję dotyczącą czterech edukacyjnych aplikacji autorstwa Frederica Ohnemuellera oraz wysoko ocenianą Sky Guide: View Stars Night or Day. W Google Play nadal obowiązują przeceny na produkcje studia SNK PLAYMORE, mizernie natomiast prezentują się nowe okazje w dziedzinie gier. Z nudów można więc przejrzeć upusty na aplikacje użytkowe, których znalazło się nieco więcej. Przez Sklep Windows Phone przemknęła jak meteor promocja ponoć rewelacyjnego klienta Twittera pod nazwą glƏƏk!. Farciarze, którzy trafili w kilkunastogodzinne okienko umożliwiające pobranie go za darmo, zaoszczędzili ponad… 300 zł! Na stronie aplikacji widnieją recenzje użytkowników, co skłania do przypuszczenia że przynajmniej część z nich zasiliła konto dewelopera tą kosmiczną kwotą. Niewiarygodne!

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Specjalna oferta Humble Bundle, którą opisywałem tydzień temu, zgodnie z zapowiedzią uległa wzbogaceniu. Teraz za niecałe 4 dolary SEGA oferuje 9 zamiast 6 gier.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!