0

Na początku bieżącego roku na rynku pojawiła się pierwsza hybryda czyli Asus Transformer Book T100, który został bardzo ciepło przyjęty zarówno przed redaktorów branżowych portali, a także samych użytkowników. Dlatego też sukcesywnie pozostali producenci stopniowo do swojej oferty wprowadzają alternatywne rozwiązania.

Jednym z nich jest właśnie Goclever Insignia Business 1010, który już w najbliższą środę 27 sierpnia zadebiutuje na naszym rodzimym rynku w promocyjnej cenie ustalonej na poziomie 999 zł.  Sercem urządzenia podobnie jak w przypadku Asusa Transformer T100 jest układ  Intela ATOM Z3740D, do tego dochodzi 2 GB wbudowanej pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, którą bez przeszkód możemy rozszerzyć za pomocą karty micro SD o kolejne 64 GB. Specyfikację uzupełnia ekran o przekątnej 10,1 cala pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1280×800 pikseli,bateria o pojemności 8000 mAh. W zestawie jak przystało na hybrydę otrzymamy prócz samego tabletu, także klawiaturę, które pełni również funkcję etui. Jako dodatek Goclever dodaje roczną subskrypcję na usługę Office 365.

Całość na papierze prezentuje się bardzo ciekawie, tym bardziej że w tej cenie próżno szukać lepszego sprzętu. Jak jednak całość sprawdza się w praktyce, będziemy mogli sprawdzić dopiero wówczas, gdy sampel testowy dotrze do naszej redakcji.

Źródło: informacja prasowa

Zmobilizowane nowinki 25.08.2014

Wcześniejszy wpis

Podcast #2

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Windows Phone