0

Promocje w App Store powinny usatysfakcjonować mobilnych fotografów – pięć różnorodnych aplikacji czeka na darmowe pobranie. Nadal pozostaje aktualnych sporo atrakcji sprzed tygodnia. W Google Play hurtowe przeceny gier wyprodukowanych przez Cartoon Network i SNK PLAYMORE. Oprócz tego obniżki cen trzech znanych programów użytkowych: Swype, ezPDF Reader i Apex Launcher. Humble Bundle i SEGA of America przygotowały niespodziankę dla androidowych graczy. Jeśli dostępne w Sklepie Windows Phone darmowe programy tłumaczące nie spełniają oczekiwań, warto sprawdzić Translator With Speech, obecnie oferowany bez opłat.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

W Humble Bundle pojawiła się nowa zakładka, w której znajdziemy produkcje SEGA of America. Na razie jest ich sześć, ale zapowiadane jest pojawienie się kolejnych. Oferta wygasa dopiero w pierwszych dniach września, więc warto jeszcze wstrzymać się z zakupem pełnego pakietu, aktualnie wartego niecałe 4 dolary. Dusigrosze mogą natomiast niemal za bezcen zaopatrzyć się w Sonic 4™ Episode I, ChuChu Rocket!™ i Virtua Tennis™ Challenge. Nietrudno zauważyć, że ich zakup w Google Play pochłonąłby prawie 34 zł.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

 

Swing Copters już dostępne!

Wcześniejszy wpis

Czym zaskoczy nas nowy aparat Note’a 4?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle