Interfejs z LG G3 trafi do słabszych urządzeń

Nakładka z telefonu LG G3 odmieniła zupełnie wyobrażenie o smartfonach LG. Niezwykła w swej prostocie, a zarazem bardzo ładna stała się jedną z ładniejszych nakładek. Dodatkowo została zoptymalizowana, co sprawiło, że jest również lekką i szybką nakładką. Może ona konkurować z produktami takimi jak HTC Sense, czy Samsung TouchWiz.

LG-L-Series-3-Range
LG zapowiedział w informacji prasowej, że nakładka trafi również do słabszych urządzeń pod koniec tego roku. Jest to bardzo dobra informacja dla użytkowników mid-endów jak i również high-endów, które pozostały na starej wersji nakładki. Myślę, że nie musimy martwić się o wydajność tych urządzeń, ponieważ nakładka jest jedną z najbardziej zoptymalizowanych nakładek, jaką widziałem.

To nie pierwszy raz, kiedy LG dodaje funkcje ze swoich flagowców do mid-endów. Rok temu LG zapowiedział aktualizację systemu dla urządzeń z serii L zawierającą funkcję Knock On. Takie działania firmy na pewno wpłyną na poprawienie opinii o swoich produktach. Po tym jak producent nie wypuścił aktualizacji do Androida 4.0 dla wielu swoich high-endów wiele ludzi straciło do nich zaufanie. Myślę, że takie działanie dobrze wpłyną na sprzedaż zarówno mid-endów, jak i high-endów.

More Stories
Android 4.3 dla HTC One już w tym tygodniu