1

Wśród aktualnych promocji w App Store trudno dostrzec jakieś spektakularne hity, ale okazje są różnorodne i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W Google Play pojawiło się stosunkowo niewiele nowych przecen, za to nie zmienił się status bardzo wielu korzystnych ofert, które opisywałem tydzień temu. Aby więc nie pompować sztucznie listy, odsyłam do poprzednich mobilnych okazji. W Sklepie Windows Phone tradycyjnie nie uda nam się zbytnio poszaleć, ale znajdziemy kilka pozycji godnych uwagi, z Machinarium na czele.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

W Humble Bundle, zgodnie z wcześniejszą obietnicą, pełna oferta rozrosła się do 9 pozycji, wśród nich znalazł się również kultowy Carmageddon. Zostały jeszcze cztery dni na wpłacenie niecałych pięciu dolarów i wejście w posiadanie interesującej kolekcji.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Nowość w Google Play Store – karty upominkowe

Wcześniejszy wpis

Rynek smartfonów oraz zielony robocik rosną w siłę

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle