1

Wygrać milion dolarów chciałby każdy, ale nieraz trzeba dopomóc szczęściu i jednym z łatwiejszych sposób dojścia do grubych pieniędzy są loterie (oczywiście zakładając, że ma się sporo szczęścia). U nas w Polsce loterie nie są szczególnie popularne jak na zachodzie, nie mówiąc już o tych za wielką wodą. Jednak mimo wszystko również w Polsce mamy zwolenników i fanów tego typu wzbogacania się. Od niedawna na rodzimym rynku działa również platforma theLotter, na której zakupić można kupony lotto online, a także specjalna dedykowana aplikacja, którą możecie znaleźć zarówno na iOS jak i na Androidzie.

Po przełamaniu się do korzystania z zamawiania jedzenia przez aplikację mobilną (polecam Waszej uwadze recenzję, znajdziecie ją pod tym adresem), przyszła kolej na zupełnie dla mnie obcą kategorię loterii.

Najważniejszym ficzerem całej platformy to zebranie loterii z całego świata w jednym miejscu. Mamy możliwość przeglądania kilkudziesięciu najbardziej popularnych tego typu eventów z całego globu między innymi EuroMillions, SuperEalotto, MegaMillions, Powerball czy La Primitiva. Dla fanów takiej zabawy zdecydowanie ułatwia to życie, bowiem przeglądać kilkanaście stron internetowych, a tutaj wszystko mamy w jednym miejscu. Tak nawiasem mówiąc problematyczny w ogóle byłby zakup kuponów, bowiem część z loterii jest dostępna dla obywateli danego kraju, w którym jest uruchomiona. Dlatego też theLotter ma kilkadziesiąt własnych filii na całym świecie gdzie zakupywane są w naszym (grającego) imieniu poszczególne losy. Ewentualna nagroda zostaje odebrana przez przedstawiciela danego stacjonarnego oddziału, gdzie został kupiony los, a następnie w przeciągu 48 h cała kwota wygranej zostaje przelana na wskazane przez nas konto. W międzyczasie, dla potwierdzenia zakupu losu otrzymujemy jego skan, dzięki czemu mamy pewność, że został on zakupiony. Pomysł bardzo dobry, a przy tym prosty i klarowny system, dzięki któremu możemy bez wychodzenia z domu wziąć udział w loterii w Australii, Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Co ważne sama platforma nie pobiera dodatkowej prowizji od nagród, więc tyle, ile wygramy tyle jest nasze (oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę same podatki, które obowiązują w danym kraju).

Przyjrzyjmy się nieco bliżej procesowi zakupu owych kuponów na loterię. Tutaj już na wstępie twórcy platformy kuszą nas dodatkowymi zniżkami. Zacznijmy jednak od początku, bowiem wśród możliwości mamy kilka różnych opcji – zakup jednego losu, kilku i tutaj w zależności od ilości samych losów otrzymujemy odpowiednią zniżkę, która sięgać może nawet 25%, co dla stałych graczy jest sporą zachętą do zaopatrzenia się w większą ilość losów. Ostatnia opcja to subskrypcja, szczególnie przydatna wówczas, gdy mamy swoją ulubioną loterię i nie chcemy przegapić kolejnych losowań. Jeśli chodzi o same płatności za nasze zakupy, to tutaj całość przebiega bez najmniejszych problemów do dyspozycji mamy chociażby płatność kartą, a także szybkie przelewy międzynarodowe, za pomocą zewnętrznych firm.

Nie tak dawno światło dzienne ujrzała również specjalna dedykowana aplikacja zarówno działająca na urządzeniach pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem jak i iOS. Program spełnia swoje zadanie, w 100%, bowiem wszystkie najważniejsze funkcje w całości zostały przeniesione, a na pierwszy rzut oka korzystanie z wersji mobilnej na smartfonach czy tabletach jest łatwiejsze. Wszystko mamy w zasięgu ręki, a lista poszczególnych loterii jest przejrzysta. Po zalogowaniu się do aplikacji mamy dodatkowe możliwości jak stworzenie listy ulubionych loterii itd.

Dla tych, którzy szukają przejrzystego systemu umożliwiającego łatwe granie w loterie na całym świecie to theLotter jest bardzo ciekawą opcją. Osobiście polecam również zaznajomienie się z wersją na systemy mobilne, która nie ustępuje webowej, tym bardziej, że jest darmowa, więc możecie przetestować możliwości platformy theLotter na własnym smartfonie.

Acer Iconia One 7

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 8.08.2014

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły