22

Właśnie startuje na MobileWorld24.pl wcześniej obiecany konkurs urodzinowy. W tym roku trzecie urodziny naszego portalu razem z nami świętują trzy firmy Lenovo, ART oraz Measy. Dzięki czemu możemy Wam przekazać jako nagrody konkursowe – tablet marki Lenovo TAB A7-50, a jako nagrody pocieszenia dwa zestawy akcesoriów od Measy oraz ART w skład którego wchodzi za drugie miejsce powerbank Measy BAT2000 oraz uniwersalne etui ART AB-101 natomiast trzecie miejsce to etui ART AB-101. Co trzeba zrobić by zgarnąć wcześniej wspomniane przeze mnie nagrody?

  1. Polub MobileWorld24.pl na Facebooku (link)
  2. Przygotuj test dowolnego smartfona, telefonu, tabletu czy akcesorium mobilnego.

W przypadku testu, nie ograniczamy Was formą, możecie przygotować recenzję w tradycyjnej formie tekstowej (objętościowo również nie ma limitu), lub wideorecenzji. Ważne jest by Wasz test nie był wcześniej publikowany. Jeśli chodzi o kryterium wyboru zwycięzcy, to głównie będzie to warstwa merytoryczna i językowa, choć oczywiście nutka kreatywności również zwiększy Wasze szanse na zwycięstwo. Prace możecie nadsyłać na adres e-mail konkurs[at]mobileworld24.pl, gdzie at to @ do 24 sierpnia 2014 godziny 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Nagroda główna to jeden z najnowszych modeli Lenovo, siedmiocalowy tablet A7-50, którego sercem jest czterordzeniowy układ pracujący z maksymalnym taktowaniem 1,3 Ghz, do tego dochodzi 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełniają dwa aparaty przedni o matrycy 2 Mpx, tylny 5 Mpx, bateria o pojemności 3450 mAh. Jak sami widzicie tablet prezentuje się ciekawie, więc jest o co walczyć. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie.

Angry Birds fenomen na skalę światową

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Note PRO 12.2

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły