0

Antutu można lubić lub nie. Nie jest zbyt dokładny, często wyrzuca z siebie puste cyferki, które nie zawsze pokrywają się z prawdziwą wydajnością smartfonu. Często test powtórzony wielokrotnie na jednym urządzeniu daje bardzo zróżnicowane wyniki. Mimo wszystko jednak wiadomo, że gdy telefon zdobywa te 15-20 tysięcy w Antutu, to już raczej na pewno urządzenie które podoła codziennym wyzwaniom i wszelkim aplikacjom. Faktem jest, że topowe urządzenia już dawno przekroczyły tą granicę, i trudno nawet poczuć różnicę w działaniu poszczególnych modeli. Stąd poniższą listę trzeba raczej traktować jako ciekawostkę niż wyznacznik najszybszych urządzeń na rynku.

AnTuTu-Top10-list

Przy tworzeniu powyższej listy brano pod uwagę pewne wymagania. Między innymi, by dostać miejsce na wykresie dany model musiał być testowany ponad 200 razy przez różnych użytkowników. A jeśli dany model występował w różnych edycjach sprzętowych (jak np. Note 3), pod uwagę brano tylko najszybszą z nich. Liczono też wyłącznie testy z okresu kwiecień – czerwiec – innych nie brano pod uwagę. Ręcznie usunięto też wszelkie fałszywe wpisy.

 

Źródło: Antutu

Pierwsze co zaskakuje to pierwsza pozycja, dumnie okupowana przez Note 3. Wszak jest to urządzenie, które od dawna nie zalicza się do grona najszybszych. Niewątpliwie jest to dzieło utalentowanego overclockera. Widać to zresztąpo wyniku S5 Prime, który został wyprzedzony przez słabsze urządzenia.

Jeżdżąc z nawigacją NaviExpert przedłużamy abonament

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 25.07.2014

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Ciekawostki