0

Wcześniej Was już informowałem we wpisie na portalu o tym, że nVidia planuje w niedługim czasie udostępnić swój najnowszy produkt mobilnej konsoli opartej o swoją najmocniejszą jednostkę nVidia Tegra K1, a działać będzie (tak jak i poprzednik) dzięki systemowi z Zielonym Ludkiem. Sam jestem ciekaw co tym razem do zaproponowania będzie miał producent i być może to zdjęcie będzie zwieńczeniem tego oczekiwania. Tak właśnie może wyglądać ostatni twór największego producenta kart graficznych z odległej Ameryki.

Najważniejszą informacją jest umieszczenie chipsetu z serii Tegra K1 – jednostce pięciordzeniowej, gdzie cztery wykorzystywane są do największych działań i zadań, a jeden by oszczędzać energię. Już po poprzedniku można było bezprecedensowo mówić, że jest jednym z najmocniejszych procesorów na rynku, więc tutaj jest już tylko znacznie lepiej. Najnowsze produkcje gier nie będą, więc żadnym wyzwaniem. Ale jak będzie ten tablet wyglądać? @evleaks, poczyniło honory (jak robi to często) prezentując fotografię prasową zbliżającej się premiery zapowiedzianego urządzenia. Na niej można stwierdzić, że po obu stronach przedniego umieszczono głośniki stereo, które mogą być przykryte aluminiową obudową. Po tym jednym zdjęciu, niestety nie można stwierdzić nic więcej.

Ten sam portal podał, że urządzenie ujrzy światło dzienne w tym roku, nie informując jaką będzie dokładna data premiery. Minął już rok odkąd zaprezentowana została poprzedniczka urządzenia, czyli nVidia Shield, więc teraz jest najlepszy czas na pokazanie czegoś nowego. Zobaczymy jakie wieści przyniosą kolejne dni. Interesuje Was następca nVidii Shield?

Źródło: phandroid.com, @evleaks

Telefon vs. odtwarzacz mp3 – co lepsze do słuchania muzyki?

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 18.07.2014

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy