0

Serwis “wpdang” ma w posiadaniu zdjęcia jak twierdzi nowego telefonu oddziału Microsoft Mobile, który ma być strzałem w średnią półkę smartfonów pracujących pod kontrolą mobilnych okienek. Mowa oczywiście o następcy bardzo udanego modelu lumia 820. 

lumia 830 2

Miło że korporacja nie zrezygnowała z fizycznych przycisków na rzecz ekranowych. Ogólnie smartfon ma być wykonany z metalu i poliwęglanu. Całości ma dopełniać dość duży ekran. Niestety nie znamy ani wielkości wyświetlacza, ani rozdzielczości, myślę jednak że będzie to około 4,5-4,7 cala, oraz rozdzielczość HD.

lumia 830 4

Dziwnie natomiast według mnie wygląda aparat. Lumia 820 miała moduł o rozdzielczości 8Mpx, natomiast ten w omawianym telefonie wygląda na wiele więcej. Bardzo przypomina ten  z  modelu 1020.

lumia 830 3

Jeżeli plotki się potwierdzą i to naprawdę Lumia 830 to może ona odnieść naprawdę duży sukces. Oczywiście powinna być ona serwowana w odpowiednio niskiej cenie. Średnia półka, jeżeli chodzi o Windows Phone, jest dość zaniedbana, więc Lumia 830 ma naprawdę spore szanse.

Mobilne okazje 4.07.2014

Wcześniejszy wpis

Zmobilizowane nowinki 7.07.2014

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy