0

Przeciekowe informacje dotyczące kolejnych flagowych modeli najważniejszych producentów pojawiają się zwyczajowo niemal tuż po samej premierze najnowszego modelu. Nie inaczej było w przypadku następcy Galaxy Note 3, plotki o jego bebeszkach pojawiają się od dłuższego czasu na portalach o tematyce mobilnych technologii, dziś mamy dla Was kolejne bardzo ciekawe informacje.

Według screenów z benchmarka AnTuTu wynika, że zobaczymy w dwie wersje Samsunga Galaxy Note 4 – SM-910S i SM-910C. Różnice pomiędzy jedną jak i drugą wersją ograniczają się tak na dobrą sprawę jedynie do zmiany układu, który jest sercem phabletu. Pierwszy model będzie wyposażony w układ Qualcomma – Snapdragon 805, natomiast w drugim będzie autorski układ koreańskiego producenta czyli Exynos 5433, który jest ośmiordzeniowym procesorem. Pozostała część specyfikacji pozostaje bez zmian, czyli ekran o rozdzielczości QHD, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej oraz dwóch aparatach 3,68 Mpx oraz głównym 16 Mpx.

Zapewne na oficjalne potwierdzenie wszystkich tych informacji przyjdzie nam poczekać do IFA, które odbędą się na początku września bieżącego roku.

Źródło: androidpolice.com

Android 4.4.4 dostępny na Nexusach 4,5,7 oraz 10

Wcześniejszy wpis

Spodnie, które naładują Wasz smartfon

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android