0

HTC od kilku lat wciąż wędruje po przestworzach technologii mobilnych w poszukiwaniu własnego powołania. Samsung swoje 5 minut już miał, ale wciąż nie zaprezentował niczego spektakularnego. Miałem jednak przyjemność znaleźć informację wraz ze zdjęciem o rozwiązaniu jakim jest zamykany pokrowiec z punktowym wyświetlaczem. Nie dość, że wygląda to fajnie to jeszcze pozwala obsługiwać podstawowe funkcje smartfona bez otwierania go, za pomocą panelu.

HTC w ten sposób prawdopodobnie chce pokazać własne nieszablonowe myślenie, które już teraz uważam za naprawdę świetny pomysł. Pokrowiec ma zapewniać ochronę i jednocześnie wyświetlacz zegarek oraz najważniejsze komunikaty ze zdarzeń z urządzenia. Nie potrzeba również specjalnie uchylać skrzydła pokrowca. Wystarczy przeciągnąć palcem w górę, by aktywować taką samą funkcjonalność jak naciśnięcie zielonej słuchawki i już możemy rozmawiać. Czyż to niecudowne?

Ochrona dla M8 jest bardzo dobrze wycięta i urządzenie siedzi w niej idealnie. Materiał to gumowany plastik, ale daje wrażenie mocnego i zapewnia świetny chwyt. Niestety cena może odstraszać. Na ten gadżet należy wydać $50 (ponad 150 zł).

Dot View Case jest w stanie wyświetlać obecny czas, temperaturę, pogodę, połączenia, zdarzenia w kalendarzu i to wszystko bez konieczności obsługi smartfonu bezpośrednio. Pokrowiec nie ustrzegł się jednak drobnych problemów technicznych, co nie zmienia jednak mojego zdania, że jest kawał dobrego rozwiązania.

Źródło: androidspin.com

Turbodoładowanie dla Windows Phone

Wcześniejszy wpis

Life is prime

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy