0

Aplikacje

1. Napidroid

unnamed

Wielu z nas zna popularny na PC program do ściągania napisów, jakim jest napiprojekt. Twórcy, działający pod tę samą nazwą, postanowili wypuścić na smartfony jego androidowy odpowiednik – Napidroid. Co prawda ma on tylko jedną, główną funkcję, jednak na mobilnych urządzeniach mało kto używałby np. dodawania napisów do bazy.

napi

Google Play

2. MX Player

mx-player-16-535x535

Jeżeli szukacie najlepszej aplikacji do odtwarzania filmów, właśnie ją znaleźliście. MX Player odtwarza wszystkie popularne formaty (czasem wymagają zainstalowania kodeków, o czym program nas poinformuje), ma bardzo intuicyjny interfejs i świetnie obsługuje napisy, również w wielu formatach. Dodatkowo, gdy napisy się rozjeżdżają, zawsze możemy je tymczasowo przesunąć, dzięki wbudowanemu w odtwarzacz panelowi do obsługi napisów.

mx_player_android

mx2

Google Play

AppStore

3. MobileMPK

unnamed (1)

MobileMPK przyda się każdemu, kto porusza się komunikacją miejską. Daje nam dostęp do wszystkich rozkładów linii i przystanków, sam je aktualizuje, a a główną jego zaletą jest automatyczne wyszukiwanie połączeń. Po prostu wpisujemy przystanek początkowy oraz docelowy i po kliknięciu “szukaj” pojawiają nam się wszystkie możliwości dojazdu do celu komunikacją miejską. Włącznie z ewentualnymi przesiadkami. Podane informacje są bardzo dokładne i składa się na nie m.in. czas jazdy, czas oczekiwania na pierwszy autobus, czas na przesiadkę, czy przystanek, na którym się przesiadamy. Dodatkowo możemy zmieniać swoje preferencje, na przykład ustalić godzinę, o której chcemy wyruszyć, czy max. ilość przesiadek.

mobileMPK-Android

Google Play

Gry

1. Bridge Architect 

ec2af1db-0b26-4ee9-96d7-e45923f3eca4

Bridge Architect jest ciekawą grą, wymagającą trochę kombinowania. Celem jest zbudowanie z dostępnych belek mostu, po którym bezpiecznie będą mogły przejechać różnego rodzaju cięższe i lżejsze pojazdy. Gra nie jest dopracowana, jednak mimo błędów przyniesie sporo zabawy, a w razie potrzeby pozwoli kreatywnie zabić czas.

bridge

Level-13-LHS-Solution-Bridge-Architect

Google Play

Windows Store

2. Alchemy

alch

Alchemy jest w Google Play odkąd pamiętam, ale wcale nie straciło na aktualności. Spośród dostępnych 4 żywiołów (woda, ogień, powietrze, ziemia) stworzyć można aż 266 nowych elementów, przy czym niektóre kombinacje są bardzo ciekawe i zaskakujące. Odgadywanie kolejnych rzeczy daje bardzo dużo satysfakcji. Polecam tę grę wszystkim, którzy jeszcze jej nie przeszli.

alchemy-game-finding-element-combinations-on-droid-2_1

Google Play

Windows Store

3. Air control

Amazon-AirControl-Featured

Jednym z najbardziej znanych zabijaczy czasu od dawna jest Air Control. Polega na sterowaniu pracą lotniska i wytyczanie tras do lądowania dużym i małym samolotom, oraz helikopterom. Każdy z rodzajów pojazdów ma wyznaczone lotnisko. Z czasem samolotów jest coraz więcej zderzenie może być w każdej sekundzie.

Air-Control-Game-Play-2

unnamed

Google Play

Acer – w cieniu gigantów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Aplikacje