1

W App Store tylko dziś można pobrać za darmo Power PDF Pro – narzędzie do tworzenia i edycji dokumentów PDF, standardowo wycenione na 8 dolarów. Oprócz tego stosunkowo atrakcyjna okazja muzyczna – BeatMaker 2 oraz powtórka przeceny sprzed trzech tygodni – Blek. W Google Play lekka posucha – oprócz zeszłotygodniowych Oil Rush: 3D naval strategy, Ultimate Dynamic Navbar i Stacji pogody znajdziemy tylko kilka nowych promocji. Na otarcie łez, po dłuższej przerwie, w Humble Bundle ponownie pojawiły się mobilne gry, tym razem nie tylko na Androida ale i na iOS. W Sklepie Windows Phone oprócz nowości wciąż pozostają aktualne trzy promocje sprzed tygodnia: LightBox Pro, [+]LomoCam i Secure Notes.

 

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Tym razem i “jabłkowcom” trafia się gratka w Humble Bundle. Za bezcen mogą nabyć podstawową trójkę gier, wśród których znajdą Galcon Legends (w App Store $2,99). W poszerzonym zestawie odnajdziemy dodatkowo Skulls of the Shogun, ale kwota progowa (która może wzrosnąć) jest prawie równa oficjalnej cenie gry ($4,99).

Google Play

Przeceny:
Humble Bundle

 Za symbolicznego centa możemy nabyć Draw a Stickman: EPIC, grę wycenioną w Google Play na 6 zł. Pozostałe dwie pozycje, Symphony i Galcon Legends, zwodniczo oznakowane ikoną robota, na razie nie posiadają wersji przeznaczonych dla najpopularniejszego systemu mobilnego. Po wysupłaniu kwoty progowej (obecnie w przeliczeniu ok. 15 zł) można wejść w posiadanie trzech dodatkowych gier, wartych ponad 30 zł w Google Play:

Na odsłonięcie czeka jeszcze jedna pozycja, ale niekoniecznie musi się nią okazać gra na Androida.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przecena:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Oppo Find 7a – test chińskiego flagowca

Wcześniejszy wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle