1

Wszyscy najwięksi producenci sprzętu mobilnego już zaprezentowali swoje flagowe urządzenia – High Tech Computer czy Samsung, a teraz powinna przyjść kolej na innego koreańskiego producenta – LG. Jak na razie mamy jedynie tylko przeciekowe informacje, które szczerze powiedziawszy nie należą do najbardziej optymistycznych.

Według przecieków od jednego z operatorów wynika, że sercem LG G3 będzie Snapdragon 800, który już aktualnie jest używany przez poprzednika, co dziwi i po krótkiej analizie możliwe, że jest to jedynie prototyp, a w finalnej wersji LG zaimplementuje Snapdragona 801 lub nawet 805. Reszta specyfikacji już jest nieco bardziej standardowa czyli 5,5 calowy wyświetlacz pracujący w maksymalnej rozdzielczości 2560×1440 pikseli, do tego dochodzi jeszcze 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Specyfikację uzupełniają dwa aparaty przedni 2 Mpx oraz 13 Mpx. Całość na papierze nie zachwyca, ale trzeba pamiętać że to są dopiero pierwsze przeciekowe informacje i finalnie za nim telefon zostanie zaprezentowany wiele może się zmienić.

Przy okazji specyfikacji LG G3 pojawiły się również pierwsze screeny nowej nakładki od LG, która już na pierwszy rzut oka przeszła naprawdę spory lifting i idzie za duchem aktualnych trendów, czyli „spłaszczania”. Jest to naprawdę bardzo dobry kierunek, lecz jak na razie po jednym screenie trudno wnioskować jak całość się będzie prezentować.

new-ui-on-lg-g3-616x1024

Źródło: engadget.com

Kafelki w Windows 8 jeszcze bardziej interaktywne?

Wcześniejszy wpis

Measy prezentuje nowe akcesoria

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android