1

Aplikacje

1. Mistrzowie.org

unnamed

Ta aplikacja niedawno zadebiutowała w Google Play i służy do przeglądania serwisu mistrzowie.org, w którym użytkownicy zamieszczają najciekawsze screeny, riposty i komentarze z internetu. Aplikacja pozwala na ocenianie obrazków, lubienie ich na facebooku oraz komentowanie i przeglądanie dodanych już komentarzy.

mistrzowieorg-11-1-s-307x512

Google Play

2. Lapse It!

21

Lapse It! używam od czasu do czasu do tworzenia timelapsów. Są to krótkie filmiki poklatkowe, na których w ciągu kilku minut można przedstawić procesy trwające wiele godzin. Przykładem może być rozwój rośliny, budowanie dużego obiektu, odpływanie statku, czy poruszające się chmury. Aplikacja co określony czas (np. 5 sekund) wykonuje zdjęcie. Po wykonywaniu zdjęć przez 2 godziny mamy ich 1440, a po stworzeniu z nich filmu (20 klatek na sekundę) będzie on trwał minutę i 12 sekund. Poza samym robieniem zdjęć i tworzeniem z nich zdjęć, aplikacja umożliwia dodanie ciekawych efektów. Zalecamy używanie wydajnego smartfona z dobrym aparatem i wzięcie powerbanku na dłuższe wyprawy, gdyż aplikacja jest bardzo prądożerna.

Lapse_It_Pro_Android-660x366

Google Play AppStore

3. GPS Test

gps

Ta prosta aplikacja pozwala na upewnienie się, że nasz moduł GPS działa prawidłowo. Możemy również zobaczyć dostępne satelity i prędkość, z jaką się poruszamy.

unnamed (1)

Google Play

Gry

1. 14px

image-04-535x535

Ta platformówka jest jedną z najlepiej nadających się do zabijania czasu gier na Androida, jakie znam. Gra wymaga sprawności kciuków i logicznego myślenia. Setki trudnych poziomów, z czego każdy inny, powodują, że nie 14px nie znudzi nam się zbyt szybko.

unnamed

Google Play AppStore (0,99$)

2. 2 Player Reactor

2playerreactor

Gra multiplayer, która wymaga błyskawicznego podejmowania decyzji oraz ogromnego refleksu. W każdej z kilku rund mamy do rozwiązania jakieś bardzo proste zadanie. Znaleźć odpowiedź to nie sztuka, najważniejsze, to być szybszym od przeciwnika. Dobra zabawa gwarantowana.

2p

Google Play Windows Store

Zaproponuj grę/aplikację w komentarzu!

Zepsuł Ci się iPhone? Wysłać do serwisu, czy naprawić samemu?

Wcześniejszy wpis

Apple przejął firmę, która przeniesie Siri do trybu offline?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Aplikacje