1

Dzisiaj pisaliśmy dla Was już o oficjalnych polskich cenach nowych modeli Nokii, a widać koreański producent nie chciał być dłużny i również podał ceny swoich najnowszych urządzeń.

Samsung Galaxy S5 standardowo co roku jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń przez wielu użytkowników. Rok do roku sprzedaje się jak świeże bułeczki mimo iż tak na dobrą sprawę od pewnego czasu poszczególne edycje nie są rewolucyjne. Do tej pory u nas w Polsce kolejne generacje Galaxy S kosztowały początkowo w granicach 2799 zł, później cena zauważalnie spadała, jednak mimo wszystko nie były to tanie zabawki. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu, bo Samsung sugerowaną cenę detaliczną ustalił na poziomie 2999 zł. Jednak koreański producent zdecydował się do każdego przedpremierowego zamówienia dodać pierwszą generację swojego smartwatcha czyli Samsung Galaxy Gear. Cena wówczas staje się nieco bardziej atrakcyjna, ale z drugiej strony mimo wszystko wolałbym zapłacić te kilkaset złotych mniej i otrzymać to urządzenie, za które faktycznie chcę. Samsung stara się stworzyć ze swoich inteligentnych zegarków integralną częścią smartfonów Galaxy S czy to dobry pomysł? Najlepiej ocenią to sami klienci.

Prócz cen samego Galaxy S5 poznaliśmy również ceny pozostałych nowych produktów koreańskiego producenta czyli drugiej generacji Galaxy Gear, Galaxy Gear Neo oraz Galaxy Fit. Za tego pierwszego smartwacha przyjdzie nam zapłacić 1199 zł, za uboższą wersję 899 zł, a moim zdaniem najciekawszy produkt z całej trójki czyli Galaxy Fit dokładnie 799 zł. Co sądzicie o cenach podanych przez koreańskiego producenta? Jesteście zainteresowani kupnem, któregoś z wymienionych urządzeń?

Źródło: informacja prasowa

 

 

 

Znamy oficjalne polskie ceny Nokia X oraz XL

Wcześniejszy wpis

BayanAudio Soundbook X3

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android