4

Po wielu plotkach i zapowiedziach HTC w końcu zaprezentowało światu swój najnowszy flagowiec: HTC One 2014, znany również jako HTC M8.

Przecieków na ten temat było mnóstwo. Zaczęło się na kolorach obudowy, potem dostaliśmy informacje o specyfikacji, a na końcu o dwóch kamerach, które bynajmniej nie mają służyć do robienia zdjęć w 3D.

Wspomniany aparat jest jedną z najbardziej unikalnych cech nowego smartfona. Zespół dwóch obiektywów nazwano Duo Camera, jeden z nich posiada technologię Ultrapixel, drugi jest odpowiedzialny za głębię obrazu i możliwość poprawiania jego ostrości już po wykonaniu zdjęcia. Smartfon wyposażono również w przednią kamerkę 5 MPx.

HTC-One-M8_PerRight_GunMetal-640x505

W kwestii podzespołów, w M8 wykorzystano najlepsze dostępne na rynku podzespoły. Są to: 5″ ekran FullHD 1920×1080, Snapdragon 801 2,5 GHz wspomagany przez 2 GB RAMu, 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o kartę SD do 128 GB. Za dźwięk odpowiedzialne są głośniki BoomSound, wraz z dedykowanym, wbudowanym mini-wzmacniaczem. Całość zasili akumulator o pojemności 2600 mAh.

Zmiany spotkały flagowca również pod kątem oprogramowania, dzięki czemu stał się on świetnym konkurentem dla Galaxy S5 od Samsunga. Na pokładzie pracuje najnowszy Android 4.4.2 KitKat wraz z HTC Sense 6.0. Mamy do dyspozycji Sense TV, czyli rodzaj programu telewizyjnego zintegrowanego z portalami społecznościowymi, ze statystykami sportowymi itd. Po dołączeniu akcesorium o nazwie Fitbit HTC M8 stanie się dobrym kompanem do fitnessu. BlinkFeed, który można było spotkać już w HTC One, będzie posiadał teraz więcej źródeł danych i dodatkową funkcjonalność, co uczyni go jeszcze bardziej użytecznym.

Następca HTC One wydaje się bardzo ciekawym smartfonem i godnym konkurentem dla flagowców innych producentów. Jak Wam się podoba?

Źródło:  androidandme.com

Alcatel ONETOUCH HERO. Intrygujący Dual SIM

Wcześniejszy wpis

5 powodów dla których HTC M8 nie osiągnie sukcesu

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy