3

Czas nowej serii przecieków dotyczących kolejnych flagowców najważniejszych producentów sprzętu mobilnego czas zacząć. Nie tak dawno zakończyły się spekulacje związane z najnowszym modelem koreańskiego producenta – Samsunga Galaxy S5, kończy się powoli czas plotek następcy HTC One, więc wypadałoby pospekulować o LG G3.

Następca całkiem udanej konstrukcji LG G2, którego miałem okazję w ostatnim czasie testować najprawdopodobniej będzie wyposażony w ekran pracujący z maksymalną rozdzielczością aż 2560×1440 pikseli. Takie dane podał znany szczególnie fanom mobilnych technologii evleaks, według jego informacji najpewniej LG G3 będzie oznaczony LG-D850 i z pliku właśnie udało się wyciągnąć dane dotyczące samej rozdzielczości.

Łudziłem się, że w 2014 producenci smartfonów nieco odejdą od walki na liczby w przypadku rozdzielczości i wielkości samych wyświetlaczy, ale na to wygląda, że się myliłem. Co prawda Samsung Galaxy S5 czy przeciekowe informacje o nowym HTC One mówią o ekranie „jedynie” Full HD, jednak kolejne podbijanie rozdzielczości nie wychodzi użytkownikom na dobre. Co sądzicie o implementacji ekranu o rozdzielczości 2K w smartfonach o przekątnej około 5 cali? Czy to nie jest tylko magia liczb, które nie wnoszą nic nowego?

Źródło: androidandme.com

Ulepszona aplikacja kamery w Windows Phone 8.1

Wcześniejszy wpis

WhatsApp na Windows Phone wkrótce z aktualizacją

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android