Co Samsung chce nam pokazać podczas MWC 2014? [AKTUALIZACJA]

Zaczynają potwierdzać się wcześniejsze przypuszczenia, że nowy Samsung Galaxy S5 po raz pierwszy ujrzy światło dzienne na konferencji Samsung Unpacked 5.

O samym smartfonie wspominaliśmy już tu i tu. Przypomnijmy, że dotychczasowe doniesienia przewidują dwie wersje urządzenia: z 4-rdzeniowym Snapdragonem 805 lub z ośmiordzeniowym Exynosem, który wspierać ma 64-bitową wersję Androida. Samsung jako jeden z pierwszych chce dogonić Apple i jego 64-bitowy układ A7. To co połączy oba warianty nowej eSki to 3GB pamięci RAM, wyświetlacz 5,3″ o rozdzielczości 2560×1440, bateria o pojemności 3000mAh oraz nowa wersja nakładki systemowej TouchWiz.

W dniu dzisiejszym Samsung podsycił apetyty swoich obserwatorów prezentując na profilu Google+ nową grafikę promującą nadchodzący event, który będzie częścią tegorocznych targów MWC w Barcelonie. Obejrzeć ją możecie u góry tego newsa. Na obrazku poza szczegółami samego wydarzenia można zauważyć szereg ikonek, które mogą być zapowiedzią samego flagowca serii Galaxy, ale równie dobrze mogą zwiastować nową nakładkę TouchWiz. Trzecia możliwość to prezentacja nowości w systemie Tizen bądź nowego urządzenia opartego na nim. Niezależnie od tego co dokładnie koreański producent zaprezentuje pod koniec miesiąca, już teraz obiecuje nam spotęgowanie doświadczeń do potęgi piątej.

Jak myślicie? Prezentacja S5 23 lutego jest już prawie pewna, ale czy Samsungowi uda się zaskoczyć nas czymś jeszcze? Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach.

AKTUALIZACJA

Do prasy wyciekło rzekomo zdjęcie pudełka nowego Galaxy a wraz z nim potwierdzenie specyfikacji. Teraz wiemy dodatkowo, że smartfon będzie posiadał wbudowany aparat o rozdzielczości 20 megapikseli.

Leaked-Galaxy-S-5-retail-box

Źródło: Samsung, pocketnow