0

Pierwsze zdjęcia oraz specyfikacja przeszły bez większego echa nie zakłócając eteru, co w przypadku LG jest co najmniej zadziwiające. Najbardziej prawdopodobne jest to, że nowy model zostanie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress, który rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. To czego można się spodziewać, to to że będzie uważany za “drugi flagowiec”.

Koreańska strona DC Inside dała nam pierwsze spojrzenie na przyszły model w ofercie. Zdjęcia przedstawiają urządzenie w białej obudowie, a największą bolączką dla nowych użytkowników może stać się lokalizacja fizycznych przycisków, które znajdują się na tylnej ściance, przy aparacie, czyli w tym samym miejscu jak przy LG G2 oraz LG G Flex.

Miłego akcentu dodaje chromowana obwódka okalająca sprzęt, oraz nową tradycją staje się pozycja umieszczenia fizycznych przycisków, które niekonieczne muszą przypaść do gustu wszystkim, a także pozbycia się przycisków optycznych na rzecz programowych znajdujących się na ekranie dotykowym. Teraz najważniejsze: G Pro 2 przybędzie na rynki z ekranem 6 cali Full HD, procesorem czterordzeniowym Snapdragon 800 oraz uzyska wsparcie dla szybszego LTE-A.

lg-g-pro-2-1

Pod kątem oprogramowania możemy się spodziewać, raczej na pewno, Androida w ostatniej wersji Jelly Bean z nakładką QSlide od LG. Niczym gorszącym nie będzie pojawienie się w oficjalnym wydaniu od razu smartfona z waflem w czekoladzie (KitKat), co niestety wydaje się mniej prawdopodobne (co nie oznacza, że niemożliwe). Ciągle dzieli nas kilka tygodni od wszystkich informacji bezpośrednio od zainteresowanego, a w obecnej chwili możemy cieszyć się zrobionymi fotografiami. Czy Waszym zdaniem porzucilibyście Wasze obecne urządzenia, na rzecz tej nowości?

Źródło: phandroid.com

Blackberry Messenger wkrótce także dla Gingerbreada

Wcześniejszy wpis

W pełni funkcjonalny CyanogenMod dla Moto G nadchodzi

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy