0

“Wordeo” to aplikacja służąca do wysyłania wiadomości tekstowych w połączeniu z krótkimi filmikami. Zatem jeśli znudziły wam się “kartki z dźwiękiem” to możecie śmiało sięgnąć po tą aplikację.

W uproszczeniu, aplikacja pozwala wykonać coś w rodzaju montażu filmowego z ukazującym się tekstem. Nie, żeby nie było to wcześniej możliwe bo takich aplikacji jest sporo jednak Wordeo daje nam od razu platformę bezpośredniego przesyłu dzieła do wybranej osoby.

Wiadomość można obejrzeć oraz przesłać bezpośrednio za pomocą aplikacji ale też można ją wysłać na popularne społecznościówki. Daje to spore możliwości podzielenia się daną sytuacją czy po prostu wysłania wiadomości bardziej rozbudowanych w swym przekazie. Wykorzystać możemy zarówno zdjęcia jak i krótkie filmiki.

Przyznam, że w dobie możliwości rozmów wideo, pomysł wydaje się trochę pokraczy i niejako lekko opóźniony w rozwoju ale po namyśle można znaleźć dlań kilka zastosowań. Po pierwsze będzie ratunkiem dla osób, którym trudno wyrażać myśli w sposób zwięzły i bezpośrednio skierowany do odbiorcy (mówiąc wprost – gdy przychodzi do rozmowy, nie potrafią z siebie wykrzesać nic sensownego). Nagranie filmiku z wiadomością, może być sporą pomocą. Można go obejrzeć, poprawić i wysłać gotowca, który nie zawiera długich “yyyyy”, “eeeee” i “no ten”. Po drugie, w sytuacji gdy nie możemy rozmawiać akurat w danym dniu albo jesteśmy zawaleni robotą/chorobą/melanżem, będziemy mogli przesłać wcześniej przygotowaną wiadomość, np.: z życzeniami urodzinowymi. Po trzecie, jak to mawiają starzy górale, obraz jest wart więcej niż tysiąc słów a najbardziej wymownym z obrazów jest obraz ruchomy.

Póki co aplikacja jest dostępna tylko na iOS ale można na stronie autorów znaleźć odnośnik do zapisów na Android.

 

Moto G otrzymała KitKata

Wcześniejszy wpis

Pierwsze benchmarki TEGRY K1

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać