The Walking Dead: The Complete First Season, Cogs i The Cave za darmo na Androida!

Może nie wszyscy wiedzą, ale mobilny sklep Google z aplikacjami na Androida ma kilku konkurentów. Jednym z nich jest wytwór internetowego sklepu Amazon. Od maja tego roku Amazon Appstore dostępny jest w naszym kraju i stanowi całkiem dobrą alternatywę dla domyślnego sklepu Play. Jednym z powodów, aby zainteresować się nim jest to, że od dzisiaj znajdziemy w nim 3 ciekawe gry zupełnie za darmo. Tytuły takie jak The Walking Dead: The Complete First Season, The Cave oraz Cogs można pobrać na ten moment bez ponoszenia kosztów(nie uwzględniając transferu danych).

Jedynym warunkiem pobrania gier jest posiadanie konta w serwisie Amazon, do którego przypisany jest amerykański kod pocztowy. Natomiast aplikację sklepu Amazon Appstore znajdziecie pod tym linkiem

The Walking Dead: The Complete First Season

20131510060028

Gra miała swoją premierę w wersji na PC kilka miesięcy temu i natychmiast zebrała wiele pozytywnych opinii i recenzji. Za grę odpowiada studio Telltale Games. Tytuł wyróżnia się sposobem w jaki prowadzona jest rozgrywka. Grając w The Walking Dead miałem wrażenie, że oglądam film, na który co pewien czas mam bezpośredni wpływ. To właśnie od gracza zależy jak potoczą się dalsze losy bohaterów zaciekle walczących z zombie.

Na uwagę zasługuje fakt, iż gra nie jest jeszcze dostępna w Google Play.

Link do Amazon Appstore

The Cave

652_172529611

O grze studia Double Fine Productions pisałem w ostatnich Aplikacjach Tygodnia. Cena która widnieje w sklepie Google Play za tę produkcję to lekko ponad 15 zł. Jeżeli więc cena ta wydaje się Wam wygórowana to Amazon Appstore przychodzi z pomocą oferując The Cave zupełnie za darmo.

Link do Amazon Appstore

Cogs

cogs-opener

Cogs to gra logiczna, w której przyjdzie nam rozwiązać 50 układanek. Każda z nich to oddzielna maszyny, którą musimy uruchomić, odpowiednio przestawiając i ustawiając poszczególne zębatki. Oczywiście dalsze poziomy wiążą się z coraz to większym poziomem trudności oraz koniecznością połączenia większej ilości elementów w spójną i działającą całość.

Link do Amazon Appstore

Ja już zaopatrzyłem się w The Cave, a Wy też skorzystacie z promocji? Jeśli jeszcze jesteście nie zdecydowani to lepiej się spieszyć nie wiadomo do kiedy potrwa akcja promocyjna.

Źródło: www.amazon.com

More Stories
Nokia żartuje z Google