Czyżby produkcja Galaxy Note 3 Lite szła już pełną parą?

Niedawno zaprezentowany światu phablet Samsung Galaxy Note 3 sprzedaje się jak świeże bułeczki. Jeszcze kilka lat temu nikt by najprawdopodobniej nie pomyślał, że prawie 6-calowy telefon będzie tak chętnie kupowany przez ludzi na całym świecie, a jednak koreańskiemu producentowi się to udało i nie zamierza kończyć na tylko jednym smratfonie z serii Note. Bardzo możliwe jest, że już niedługo zawita do sklepów okrojona wersja tegorocznego phabletu Samsunga z dopiskiem Lite, gdyż jak donoszą koreańskie media właśnie ruszyła masowa produkcja tego urządzenia. Na ile informacje te są prawdziwe, niestety powiedzieć nie mogę, jednak Galaxy Note 3 Lite został już kilka tygodni temu oficjalnie potwierdzony przez Samsunga. Ponoć phablet zaprezentowany ma być na przyszłorocznych targach Mobile World Congress(MWC), które odbędą się w Barcelonie w dniach 24-27 Lutego

Na ten moment nie znana jest jednak szczegółowa specyfikacja smartfona, a jedyne dane które przewijają się przez internet dotyczą wyświetlacza. Ma on być tych samych rozmiarów jak w topowej wersji, czyli będziemy mieli do czynienia z 5,68-calowym urządzeniem, lecz porzucona zostanie technologia Super Amoled na rzecz tańszego ekranu LCD. I to tyle, jeśli chodzi o wnętrze Note’a 3 Lite, jednak wnioskując po nazwie na tych ograniczeniach się nie skończy.

Miesiąc przed premierą, w styczniu 2014 roku ma być gotowych już pół miliona phabletów Note 3 Lite, a w kolejnym miesiącu Samsung przewiduje wyprodukować kolejne półtora miliona sztuk. Jakby nie patrzeć w okolicach odsłonienia urządzenia przed światem, Samsung będzie dysponował 2 milionami tych phabletów. Taka ilość powinna na początku spokojnie wystarczyć, aby wprowadzić odchudzoną wersję Note’a 3 na najważniejsze rynki na świecie.

W tym wszystkim najbardziej interesuje mnie cena w jakiej phablet Samsunga oferowany będzie w naszym kraju(o ile w ogóle u nas zagości), gdyż ostatnimi czasu skłaniam się właśnie w stronę serii Note, a co Wy myślicie o tańszej wersji flagowego smartfona Samsunga?

Źródło: www.sammobile.com

More Stories
Cut the Rope Time Travel nadchodzi