Angry Birds Go – wściekłe ptaki w innej koncepcji

Właśnie wczoraj trafiła kolejna gra z spod skrzydeł Rovio. Tym razem do czynienia mamy, nie tyle z odzyskiwaniem drogocennych jaj, a wyścigami. I to wszystko po raz pierwszy w trzech wymiarach! Jeśli są osoby, które kojarzą na przykład Sonic: All Stars, to wiedzą z czym mają do czynienia. Jest to kolejna odsłona Angry Birds, jednak oparta o inny typ rozgrywki, ale czy przez to wyszło dobrze?

Plik instalacyjny zajmuje dość sporo jak na grę od Finów. Do pobrania będzie 168 MB danych. Do tego w grze również pobierane są dodatkowe informacje. Trochę więc do pobierania mamy. Rozgrywka to typowe wyścigi po torze, naszym zadaniem będzie zbieranie złotych monet oraz oczywiście znalezienie się w czołówce stawki. Do dyspozycji oddane zostały 4 tryby gry, a całość ubrano w dość przyjemną grafikę, którą dopełnia odpowiednia muzyczka. Nasz ptak siedzieć będzie w różnych drewnianych bolidach, które będziemy musieli rozbudowywać, aby wygrywać kolejne turnieje. Najciekawsze są niestety ceny. Zasobność naszego portfela będzie wystawiana na próbę. Najdroższy pojazd jaki zanotowałem jest wart prawie 190 zł! Gra zawiera mikropłatności (a w zasadzie to makropłatności).

Gra dostępna jest za darmo w Sklepie Google, więc należy liczyć się z dodatkowymi płatnościami, które raczej nie są niezbędne (choć nie do końca się orientuję), ale na pewno w dużym stopniu wspomogą nas.

Źródło: rovio.com

More Stories
Konkurs! Wygraj baterie zewnętrzne Mophie