Slice dla iPhone ułatwi twoje zakupy.

Jeśli większość twoich zakupów wykonujesz online a przy tym posiadasz iPhone'a, ta aplikacja powinna cię zainteresować. Slice nie tylko będzie śledzić status twoich zamówień i ich dostaw ale też będzie monitorować wybierane zakupy i powie ci o ostatnich obniżkach oraz wyprzedażach.

Po pobraniu aplikacji, należy utworzyć konto i dodać swoje adresy mailowe, na które przychodzą potwierdzenia ze sklepów internetowych. Slice od razu rozpocznie przeszukiwanie skrzynek pod kątem informacji zakupowych i utworzy na tej podstawie bazę danych, zawierającą całą historię transakcji.

Slice nie jest jedyną taką aplikacją w App Store ale jako jedyna nie wymaga właściwie żadnego wysiłku ze strony usera. Sama wyszukuje okazje w sieci, wysyła alerty o spadkach cen, tworzy wirtualne kopie twoich list zakupowych, zbiera dane o promocjach i co ciekawe, współpracuje z zakupami grupowymi typu Groupon. Będzie przechowywać dane dotyczące właściwie każdego aspektu sieciowych zakupów.

Jedyne, co budzi tu wątpliwości to świadomość, że jakaś aplikacja ma pełny dostęp do wszystkich naszych danych i nie do końca wiadomo, z czym, oprócz naszej poczty, jeszcze się synchronizuje. Zdrowa dawka paranoi zawsze się przyda i choć wszystkie nasze ruchy w sieci są śledzone przez miliony ciekawskich skryptów to świadome zezwalanie na wgląd w prywatne dane budzi wewnętrzny sprzeciw. Niestety bez pełnego dostępu aplikacja nie będzie w pełni funkcjonalna. Z jednej strony mamy więc ogromną wygodę, z drugiej prywatność. I bądź tu człowieku mądrym.

Alikacja jest dostępna w App Store za darmo.

 

Źródło: iMore.com

 

More Stories
LG G Pad 8.0 LTE