Xperia Z1S uchwycona na kolejnych zdjęciach

Po całkiem sporym sukcesie, jaki osiągnął flagowiec Sony o nazwie Z1, producent postanowił wydać jej mniejszą wersję (Z1F), którą spośród urządzeń o przekątnej ekranu 4.3″ wyróżniałyby bardzo mocne podzespoły. Niestety, tylko w Japoni. Masa zawiedzionych, oczekujących na coś małego i mocnego, z niecierpliwością wypatruje jakichkolwiek przecieków dotyczących światowej wersji tego modelu, który nazwany już został Z1S. Krążyły pogłoski o planowanej na wczoraj konferencji, która jednak się nie odbyła. Mimo tego zobaczyć możemy kilka nowych zdjęć przyszłego pogromcy małych smartfonów.

z1f

Dzięki linijce nie mamy wątpliwości, że omawiamy model o rozmiarach, które są obecnie uważane za małe. Możemy ocenić, że szerokość spodziewanego przez nas urządzenia wynosi 65 mm, co potwierdza, że mamy do czynienia z Z1S. Po informacjach wyświetlanych na ekranie widać, że model ten jest testowany w Rosji, co również potwierdza nasze dane o tym, że jest to wersja międzynarodowa.

Xperia Z1S ma być wyposażona w 4.3″ ekran o rozdzielczości 720p, najmocniejszy obecnie na rynku układ CPU, czyli Snapdragon 800, 2 GB RAM i wysokiej jakości aparat (20.7 MPx). Całość zasilać ma ogniwo o pojemności 2300 mAh.

Jak widać na poniższym zdjęciu, niestety dla producenta a dla nas na szczęście, pracownicy Sony nie dbają o prywatność firmy i łamią jej zasady.

z1s-pic2

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Seagate prezentuje dysk twardy 500GB dla Androida