1

Zdjęcia zamieszczone poniżej nie są może jakimś bardzo mocnym dowodem, już nie mówiąc o ich kiepskiej jakości ale daje to pewne podejrzenia jak może wyglądać nowy smartfon od HTC. Ostatnio nie jest o firmie zbyt głośno więc przeciek może być kontrolowany a to z kolei daje nadzieję na jego prawdziwość.

Co szykuje dla nas HTC? M8 ma mieć, jak widać na fotkach, metalową obudowę w kolorze albo też odcieniu niebieskim, który panie mogłyby ochrzcić kobaltowym. Warto tu przypomnieć, że HTC One (czyli M7) prezentuje dość odmienny design niż dotychczasowe projeskty zatem można przypuszczać, że nadchodzą spore zmiany. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że nowy flagowiec nie będzie miał Beats Audio ponieważ obie firmy zerwały współpracę. Co w to miejsce zaproponuje nowy model? Nie wiadomo.

Przypuszczalne pojawienie się M8 prognozowane jest dopiero na przyszły rok a wiedzy zbyt szczegółowej, z samych zdjęć obudowy, nie sposób uzyskać. Za to spore zainteresowanie i wiele spekulacji wywołuje otwór na tylnej obudowie, nad kamerą. Cóż tam może zostać zainstalowane? Może czytnik linii papilarnych, choć to dość kontrowersyjne umiejscowienie. Ja osobiście obstawiam, że może to być dodatkowe źródło światła albo po prostu jakiś otwór montażowy i w końcowej wersji po prostu go nie będzie. Poczekamy, zobaczymy.

20131107-095205.jpg

20131107-095158.jpg

Jak Google pracowało nad Nexusem 5 i Kit Katem

Wcześniejszy wpis

Asus MeMo Pad 7 HD

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy