0

LG potwierdziło, że “giętkie i nietłukące się” ekrany do smartfonów są już w producji, a my mamy trochę ciekawych plotek o przyszłym telefonie od LG, zwanym G Flex, który będzie wyposażony w najnowsze ekrany. Engadget natknął się na kilka renderów, oraz informacje o tym, co będzie cechowało G Flex – dobra cena, dostępność oraz mocna specyfikacja. Jak widać na zdjęciach nowy LG posiada wygięty ekran. To, co go różni od Galaxy Round to sposób w jaki ten ekran wygięto. Mianowicie telefon LG jest w kształcie banana, a ten Samsunga mógłby sprawdzić się jako rynna.

Dodatkowa informacja jest taka, że urządzenie będzie można śmiało nazywać tabletem – posiada ono bowiem 6″ ekran. Wygląda na to, że jak w przeszłości standardem w telefonie był ekran 4″, teraz jest 4.7″, to wkrótce normą będzie tafla o rozmiarze 6″. Jeżeli ten trend się utrzyma, za kilkanaście lat smartphony będzie można postawić na szafce jako SmartTV, a tablety wniesiemy do domu oknem, bo nie zmieszczą się w drzwiach. Za to z powodzeniem zastąpią nam domowe ekrany kinowe.

To, w czym G Flex może mieć przewagę nas Samsungiem Round to podkreślana przez LG dostępność – podczas gdy model Round przeznaczony jest na rynek krajów Azjatyckich, LG prawdopodobnie obejmie swoim urządzeniem rynek Europy i USA.

g-flex-02-1381714937

Źródło: engadget.com

Dużo nowych zdjęć HTC One Max

Wcześniejszy wpis

Niedaleka przyszłość mobilnych procesorów według Qualcomma i Samsunga

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy